Patrycja Markowska: Cztery

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 94 Tłumaczenia: 0 Wideo: 33

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: Cztery

Cztery puste ściany, ja lekko pijanyTo jest Polska, nie produkcja stany zjednoczone.Wciąż tą samą stronę czytam, wciąż ta sama płytaŚwiat się zaciął i zaczął zgrzytać dawno temu,Już nie pytam czy do życia biorę jak najwięcej,Bo chcę mieć jak najwięcej, żeby dać jak najwięcej.Pozwól mi mieć to nieszczęście by przekonać się o tym, Że więcej hajsu, to większe kłopotyTo, co wokół smutno mnie nastraja. Niepotrzebnych myśli natłok w głowie mam.Tu za szybko kręci się, codzienny teatr ten. To w nim zgubiłam nagle się. To są te chwile, kiedy siedzę, myślę tylko, żeby móc... stanąć, złapać oddech i... ( trzeba uważać) Wiedząc, że wszystko tu, ( w tym teatrze) wszystko możliwe jest, pośród kłopotów znaleźć sens . Nie mów, że nie rozumiesz, bo zginiesz w ludzi tłumie. To, co wokół gorzko mnie nastraja. Nie za bardzo jest się przecież z czego śmiać (To jest Polska stary i tu się ciężko oddycha) Przyciąganie ziemskie to największy świata błąd. Za ciężko by się zerwać stąd. Czasem po prostu chciałabym... To są te chwile, kiedy siedzę, myślę tylko, żeby móc... stanąć, złapać oddech i... Wiedząc, że wszystko tu, wszystko możliwe jest, pośród kłopotów znaleźć sens. Oj spaliłem się nie raz. Potem zgasł i widziałem trzeźwo Jedno nie ma nigdy nawet, kiedy opcja fifty fifty, bo ich styl jest ich stylem, a mój jest moim. Tyle, każdy z nas niczym dealer Zapieprza, dając z siebie, co ma najlepsze, a w tej grze trzeba uważać, bo ona sytuację stwarza. Ta gra nas trzyma i nie puszcza, a nawet jeśli puści, choć na chwilę to zaraz wraca, jak bumerang. Tyle, proste, teraz inaczej na to patrzę, a w tym teatrze ja odejdę zanim ty zaczniesz. Wszystko możliwe jest, pośród kłopotów znaleźć sens. Czasem po prostu chciałabym... To są te chwile, kiedy siedzę, myślę tylko, żeby móc... stanąć, złapać oddech i... (bo ich styl jest ich stylem, a mój jest moim) Wiedząc, że wszystko tu, (w tym teatrze) wszystko możliwe jest, pośród kłopotów znaleźć sens.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: Cztery

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: Cztery

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: Cztery

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cztery - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cztery - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.