Paula Ignasiak: Pami

Tekst piosenki

Brak wideo

Paula Ignasiak

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Paula Ignasiak: Pami

To opowieść o chłopaku i dziewczynie,O miłości, która nigdy nie przeminie.W pewnym małym domu jakich wiele w okolicy.Mieszkał on i ona w szemranej dzielnicy.Miała oczy błękitne, skórę słońcem spaloną.Była wszystkim dla niego, piękną, wierną żoną.Pamiętaj o mnie, gdy mnie już nie będzie.Będę tęsknić za Tobą. Będę trzymać Cię za rękę.Więc pamiętaj o mnie, bo gdy usta zamilkną,Będę tęsknić za Tobą, a Ty mów do mnie szeptem.Weszli tylnymi drzwiami, ręce jej skrępowali.Nikt nie słyszał jej płaczu. Nikt nie otarł jej łez.Tylko on się odważył, człowiek z blizną na twarzy.Wielki nóż prosto w serce wbił niewinnej dziewczynie.Pamiętaj o mnie, gdy mnie już nie będzie.Będę tęsknić za Tobą. Będę trzymać Cię za rękę.Więc pamiętaj o mnie, bo gdy usta zamilkną,Będę tęsknić za Tobą, a Ty mów do mnie szeptem.Jestem dziś, aby otrzeć Twoje łzy, a Ty...Pamiętaj o mnie, gdy mnie już nie będzie.Będę tęsknić za Tobą. Będę trzymać Cię za rękę.Więc pamiętaj o mnie, bo gdy usta zamilkną,Będę tęsknić za Tobą, a Ty mów do mnie szeptem.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Paula Ignasiak: Pami

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Paula Ignasiak: Pami

Skomentuj tekst

Paula Ignasiak: Pami

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • to opowieść o chłopaku i dziewczynie o miłości która nigdy nie przeminie
 • paula ignasiak piosenka o'dziewczynie
 • bede tesknic za toba bede trzymac cie za reke
 • miała oczy błękitne skórę słońcem spaloną była wszystkim dla niego
 • w pewnym małym domu jakich wiele w okolicy mieszkał on i ona w szemranej dzielnicy

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pami - Paula Ignasiak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pami - Paula Ignasiak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Paula Ignasiak.