Peja: Kiedy prosz

Tekst piosenki

Brak wideo

Peja

Teksty: 171 Tłumaczenia: 1 Wideo: 7

Tekst piosenki

Peja: Kiedy prosz

(feat. Sandra) Ref. Gdy mi zimno Ciebie nie ma by ogrzać mnie teraz mówię, Ty nie słuchasz, nie obchodzę Cię Kiedy pragnę, kiedy wołam, uciekasz gdzieś Kiedy proszę nie ma Cię przy mnie Kiedy pragnę, kiedy wołam, uciekasz gdzieś Kiedy proszę nie ma Cię przy mnie Sandra: Nie mogę wierzyć w to co obiecałeś mi każde słowo zamienia się w pył Nie mogę liczyć choć kiedyś powiedziałeś mi że w każdej chwili mogę podnieść krzyk Wtedy przybędziesz, obietnice spełnisz Wymażesz żal, pustkę mą wypełnisz A teraz Ty widzisz moje łzy zapominasz że kiedyś z dna wyciągnęłam Cię A teraz dziką satysfakcje czujesz że moje serce zazdrością trujesz zdeptałeś dawno całe zaufanie to dla mnie znaczy jedno Kochanie ref. Gdy mi zimno Ciebie nie ma by ogrzać mnie teraz mówię, Ty nie słuchasz, nie obchodzę Cię Kiedy pragnę, kiedy wołam, uciekasz gdzieś Kiedy proszę nie ma Cię przy mnie Kiedy pragnę, kiedy wołam, uciekasz gdzieś Kiedy proszę nie ma Cię przy mnie Sandra: Jak to zrobić żebyś zmienił sie, ze wszystkich sił tak powstrzymać ten bieg [hej] Kiedy pragnę, kiedy wołam, uciekasz gdzieś Kiedy proszę nie ma Cię przy mnie Siły gasną już nie myślę jasno zatracam Cię, uwięziłeś mnie Już nie pojmuję po co prowokujesz Zatrzymaj się, przeżyj taki stres Myślę, czuje, wszystko tu jest Myślę, czuje, wszystko na nie Kiedy pragnę, kiedy wołam, uciekasz gdzieś Kiedy proszę nie ma Cię przy mnie [Nie ma Cię..] Peja: Ty znów zaczynasz, jesteś dobra dziewczyna Nie zdołasz mnie powstrzymać trzaskam drzwiami, już mnie nie ma Wiem, obiecywałem wiele a to wszystko ma swą cenę Przy mnie dziś przyjaciele, lecz wesoło mi z tym nie jest Nie jestem prorokiem lecz wiem, że pójdziesz bokiem Znów mijam Cię pod blokiem gdy obcinasz mnie z okien Niszczyliśmy to sprawnie ale wszystko ma być na mnie Dziś recenzje twą garnę, notowania me marne A gdzie ja w tym wszystkim jestem, gdzie na me uczucia miejsce? Znów ponoszę klęskę, widząc łzy, drżące ręce Takiego piekła nie chce, nie chce życia w udręce Ja też mam przecież serce, którego często nie chcesz [nie ma, nie ma, nie ma, nie ma Cię znika, znika, znika cały gniew x2] Wychodzę czy wrócę? Nie słucha, powtórzę Nie tchórzę, się wkurzę, odurzę, zyskam spokój Tym bardziej niepokój, bilans życia we dwoje U mego boku niepałań zmienne nastroje Ja wcale nie uciekam, po prostu duszę się Wychodzę by gdzie indziej wyładować swój gniew Chciałbym móc Cię tulić, wysłuchać i przeprosić, lecz słowa które padły w tym domu - to mi szkodzi Urażona duma, złość - to nie rozczula Ty też nie chciałaś słuchać, tym jadem sie zatrułaś I jeszcze raz mnie uraź, powiedz jesteś okropny Do tego wkurwiony, [ ? ] , samotny ref. Gdy mi zimno Ciebie nie ma by ogrzać mnie teraz mówię, Ty nie słuchasz, nie obchodzę Cię Kiedy pragnę, kiedy wołam, uciekasz gdzieś Kiedy proszę nie ma Cię przy mnie Kiedy pragnę, kiedy wołam, uciekasz gdzieś Kiedy proszę nie ma Cię przy mnie Kiedy pragnę, kiedy wołam, uciekasz gdzieś Kiedy proszę nie ma Cię przy mnie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Peja: Kiedy prosz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Peja: Kiedy prosz

Skomentuj tekst

Peja: Kiedy prosz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pragnę byś miał do mnie zaufanie
 • "Gdy mi zimno Ciebie nie ma by ogrzać mnie teraz mówię, Ty nie słuchasz, nie obchodzę Cię Kiedy pragnę, kiedy wołam, ucieka
 • A teraz Ty widzisz moje łzy zapominasz, że kiedyś z dna wyciągnęłam Cię. A teraz dziką satysfakcje czujesz, że moje serce zazdro
 • gdy mi smutno gdy mi zle cb nie ma by ogrzac mnie
 • Sandra pęka kiedy proszę tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy prosz - Peja, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy prosz - Peja. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Peja.