Peja: Pszcz

Tekst piosenki

Brak wideo

Peja

Teksty: 162 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Peja: Pszcz

A teraz przed państwem czteroletni Stefan. Tę pszczółkę, którą tu widzicie zowią Mają. Wszyscy Maje znają i ją grają. Maja daje tu i tam, no i syfa rozsiewa. Więc Guciu, jeśli bzyknąć będziesz chciał se Maje. Załóż szybko gumkę na swą faje i uważaj żeby ta gumka czasem nie pękła. Jak pęknie no to będzie trochę przewalone, bo syf zaraz przejdzie na twą żonę, a jak ona dowie się to wtedy, wtedy, wtedy, wtedy, wteeedy ona zabije cię? A teraz czado Tę pszczółkę, która tu widzicie zowią Mają, (zowią Mają). Wszyscy Maje znają i ją grają (wszyscy grają). Maja daje tu i tam (tu i tam daje, tam i tu znowu daje). No i syfa rozsiewa, więc Guciu, jeśli bzyknąć będziesz chciał se Maje (dziś wieczorem). Załóż gumkę na swą faje (z muchomorem) i uważaj żeby ta (żeby łona) gumka czasem nie pękła. Jak pęknie no to będzie trochę przewalone (zabierz rowe), bo syf zaraz przejdzie na twą żonę (łola Boga), a jak ona dowie się (dowie się, się dowie)to wtedy, wtedy, wtedy, wtedy, wteeeeeeedy ona zabije cię?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Peja: Pszcz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Peja: Pszcz

Skomentuj tekst

Peja: Pszcz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pszcz - Peja, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pszcz - Peja. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Peja.