Perfect: Jego nie ma

Tekst piosenki

Brak wideo

Perfect

Teksty: 127 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Perfect: Jego nie ma

Jego nie ma, nie oszukuj dłużej się.Jego nie ma, przecież sama o tym najlepiej wiesz. Wymyślasz sobie z kart, jakieś miejsce, porę, rok Naiwny z bajki świat, w którym chcesz spotkać goJego nie ma, spróbuj tak choć pomysleć raz .Jego nie ma, nie istnieje taki ktoś.Jego nie ma, słuchaj wreszcie kiedy mówię Ci to. I możesz topić wosk i zgadywać jego twarz, Aż do omdlenia rąk, aż zamąci się wzrok.Jego nie ma, nie ma go, dobrze o tym wiesz .Jego nie ma, nigdy on, nie urodził się. Ooooo.Jego nie ma.Jego nie ma, tak nie można dłużej żyćJego nie ma, ile razy mogę przegrywać z nim? Wiec słuchaj póki czas, pora kończyć tę grę. Dziś nas obydwu masz, jutro nie bedzie mnie .Jego nie ma, spróbuj tak choć pomyśleć raz Jego nie ma, nie ma go, dobrze o tym wiesz.Jego nie ma, nigdy on nie urodził się Jego nie ma, spróbuj tak, choć pomysleć raz. Jego nie ma, nie ma go, dobrze o tym wiesz Jego nie ma, Ooooo nigdy on nie urodził się.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Perfect: Jego nie ma

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Perfect: Jego nie ma

Skomentuj tekst

Perfect: Jego nie ma

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dzis ktos jest a jutro jego nie ma piosenka
 • jego nie ma piosenka telst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jego nie ma - Perfect, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jego nie ma - Perfect. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Perfect.