Perfect - Nie ma mogi tekst piosenki - Teksciory.pl

Perfect: Nie ma mogi

Tekst piosenki

Brak wideo

Perfect

Teksty: 127 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Perfect: Nie ma mogi

Kiedy mówią Ci, że się rock and roll, raz na zawsze skończył już Gdy wciskają ci tę ciemnotę, ty ramionami tylko wzrusz Gdy z estrady wciąż, jakiś łysy gość, nad otwartym grobem łka Bracie nie daj się złapac na ten gryps, ta muzyka ciągle trwa.Śmiej się cha cha cha cha cha Bo ta muzyka ciągle trwa. Śmiej się cha cha cha cha cha I jeszcze im popalić da.Śmiej się cha cha cha cha cha Do ciebie też zabierze się Śmiej sie cha cha cha cha cha Póki w duszy twej miejsce na nią jest. Marynarki w ruch, w nogach pełny luz, w uszach słodkie tysiąc watt Proste słowa i ten jedyny jeden rytm, który prosto z nieba spadłKiedy mowia ci, że już pogrzeb był, pokazują świeży piach Bracie nie daj się złapac na ten gryps, ta muzyka ciągle trwa.Śmiej się cha cha cha cha cha Bo ta muzyka ciągle trwa. Śmiej się cha cha cha cha cha I jeszcze im popalić da.Śmiej się cha cha cha cha cha Do ciebie też zabierze się Śmiej sie cha cha cha cha cha Póki w duszy twej miejsce na nią jest. Śmiej się cha cha cha cha cha Bo ta muzyka ciągle trwa. Śmiej się cha cha cha cha cha I jeszcze im popalić da.Śmiej się cha cha cha cha cha Do ciebie też zabierze się Śmiej sie cha cha cha cha cha Póki w duszy twej miejsce na nią jest ooo...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Perfect: Nie ma mogi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Perfect: Nie ma mogi

 

Skomentuj tekst

Perfect: Nie ma mogi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Czarny Bez DZIARMA
  „Byłam w piekle Nigdy tam nie wrócę Ciepło ze mnie ucieka wraz z czarnym tuszem Pije Wodę kiedy czuje suszę Dymem się krztuszę Kiedy widzę twoją duszę Nic ci nie powiem, bo nie musze nie chce”
 • Marvin Gaye Fukaj & Kubi Producent
  „Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny wrażeń zatem każdy chce się napić za lepsze czasy oraz wyższe szklanki LOLOLO Ja pr”
 • Let The Bad Times Roll The Offspring
  „We’re gonna hang em high We’re gonna shoot straight up in the air This eys is for an eye Don;t need to ask and don;t needd to care But don’t be thinking we’re crazy When you see all the hell th”
 • Puzzle Miszel
  „Wszyscy jesteśmy jak kundle I Paluch miał racje by pierd* pudle Jak dla mnie to wszystko jest nudne Boomer Zajmę się własnym płótnem nie zgodzę się z tym, Ze raperem nie bedzie jutjuber Jak zi”
 • GBS Qry
  „Ja się bawię Ja się bawię cały czas przy zabawie liczę czas cały czas cały czas cały czas cały czas cały czas robię to bo zapierdalanie tu w modzie jest moja muza ma jebnięcie tak jak kawa GB”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie ma mogi - Perfect, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie ma mogi - Perfect. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Perfect.