Pezet / Noon: Co

Tekst piosenki

Brak wideo

Pezet / Noon

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Pezet / Noon: Co

Ta... 2008 Tezet J.P. Sprawdź! ta...One nie patrzą na uczucie tylko na kaseA sam wiesz że za kase możesz mieć każdą pannęDla nie jesteś zwykłym wielkim waflemOna kocha tylko ciebie jak jesteś przy hajsieWmiesza cię w bagno, w głowę wprowadzi zamętNa twoim miejscu, koleś, bym pierdolił taką szmatęBaw się nimi bo one bawią się tobąZasada numer jeden: niech one się pierdoląOne niby wszytstko mogą, o nas zazdroszą,Same się kurwa puszczają każdą wolną nocąNa nas pierdolą że to jest nasza winaA ta wina to jest tylko ich zagrywkaJedna sytuacja i słowa : nie mogę się doczekaćDoszło do tego że musiałem cały dzień czekaćI tak jej nie zobaczyłem bo mi powiedziała :Sorry Tomek ale ja tęsknię za byłym, nara!Będziemy teraz ziom bawić się kobietamiTak jak one kurwa bawią się namiJesteśmy tylko dla nich przydupasamiZa plecami : frajer, ciota! I zdolna cię zabićSiema mała! Jestem yuppieNie wiem czy słyszałaś ale dużo dziewczyn o mnie mówiNiby jestem tym co bawi się laskamiTak jak kilkuletni gnojek bawi się zabawkamiZrozum kobieto jaka jest moja intencjaUdowodnię że kobieta też nie ma sercaWiększość kocha w sobie później robi nadziejeNastępnie go jebnie i nie gryzie jej sumienieBawiłaś się mną to teraz ja tobie pokażęTak jak ty kiedyś mną ja się tobą zabawięWykorzystam cię jak szmatę, zrobię tobie siareA na pożegnanie powiem słodkie spiżdżaj skarbieWięc wiesz mała, wiem lepiej mi nie podpadnijBo zachowam się jak bezczel i wyrzucę się za drzwiJesteś jak Barbie i się tylko grabiszNienawidzę takich jak ty więc lepiej się ogarnijBędziemy teraz ziom bawić się kobietamiTak jak one kurwa bawią się namiJesteśmy tylko dla nich przydupasamiZa plecami : frajer, ciota! I zdolna cię zabićKobiety mogą więc i my też możemy ranićBędziemy teraz ziom bawić się kobietamiTak jak one kurwa bawią się nami
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pezet / Noon: Co

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pezet / Noon: Co

Skomentuj tekst

Pezet / Noon: Co

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Co - Pezet / Noon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Co - Pezet / Noon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pezet / Noon.