Pezet / Noon: My

Tekst piosenki

Brak wideo

Pezet / Noon

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Pezet / Noon: My

Nigdy nie modlę, się nie klęczę, nie klepie testamentu czasem chcem poromawiać ale bez oddźwięku czasem wylewam mysli z siebie tak jak dziś kartkę szkoda, nie widzę znaków kiedy w niebo patrzę nie wierzę w kościół i powontpiewam w Ciebie często jednak mimo wszystko kocham Cię za przeszłość może życie bez przeszkud było by zupełnie nudne chciał bym ułożyć wszystko sam jednak nie umiem nie rozumiem jak mogę mieć tylko nadzieję chcem godnie życ dobrze żyć to aż tak wiele? chcem zdrowia, szczęścia, haisu, miłości, rodziny i przyjemności a w przyjemności grzeszymy [taaa] to bez sensu bo wiem że jestem dobry i wiem że w mej rodzinie powinien byc dziś dobrobyt zasługują na to na coś więcej niż mają na to żeby wiedziec że marzenia się spełniają ref: Mam jedną sprawę całkiem osobistą czasem już nie potrafię życ z tą myślą to czego pragne od lat to dla mnie wszystko Boże myślę że moge nawać to modlitwą... x2 2. Słowa proste jak drut, piję kłade flote na stół nie będe Cie przepraszał pewnie zrobię to znów nie powiem Ci że teraz modlę sie tu prawda nie może byc nie szczera wontpie już wiesz co jeśli jesteś a wiesz to a z resztą nie chodzi mi już o jesterstwo bo wiesz co? wystarczy że doczesność wkurwia mnie tak plus to że nowicjusze nadal robią gówno nie rap Wiesz czas by każdy z nas swoje szczęście poniósł po to by znowu zająć miejsce na podjum po to by znowu zagrać pierwsze skrzypce nie po to by odbierać listy z puszki w skrzynce nie po to żeby mieć problemy z czynszem z flotą i znowu myśleć szukać szczęścia nocą Boże ludzie starzeją się marzenia nikną ja chcem tylko swoim bliski zapewnić wszystko ref: Mam jedną sprawę całkiem osobistą czasem już nie potrafię życ z tą myślą to czego pragne od lat to dla mnie wszystko Boże myślę że moge nawać to modlitwą... x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pezet / Noon: My

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pezet / Noon: My

Skomentuj tekst

Pezet / Noon: My

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki My - Pezet / Noon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu My - Pezet / Noon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pezet / Noon.