Pezet / Noon: Re-fleksje
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Pezet / Noon: Re-fleksje
[Pezet]Ej słuchajJakiś czas temu światło zgasło, znów nie mogę zasnąćPotrzebny mi jest relaks jak Margaret Astor laskom terazMiasto ściera wartość własną, dziś wybieram fiaskoGdzieś za oknem słychać dziś już ostatni klaksonCiężko oprzeć się romansom, gdzieś zniknęła moja nimfaIgra ze mną ikra, szansą jest alkohol w litrachZasłoń okno i niech bit graNiby nic gdyby szczyt emocji wyblakłZanim wstanie siwy świt i ze mną wygraDo błędu się nie przyznasz, nie mam na co liczyćZabije mnie arytmia, przy mnie porwie rytm ulicy dzisiajMyślę o tych, których przy mnie nie maPrzydał by się jakiś melanżNie ma rad na temat wad naszego pokoleniaRap nas porwał, świata obraz w moich oczach to zwierzęcy folwarkI nie mogę spać po nocach, świat na pokaz, kwit w walizkachKażdy z nas jak Larry Flint to mały skandalistaPsychika czysta jak kryształ, uczucia bez obelgCzy to już ludzie z przeszłości spacerują po mej głowieRef.: Po co ludzie są przy nasWyżej jesteś to więcej trzymaszMasz przewagę to pociąga ich siłaA odpycha ich upadek, musisz patrzeć im w oczyBo inaczej spadniesz, nie będziesz mógł spać w nocy x2[Pezet]Ej słuchajTopi się asfalt, mam już dosyć miastaOglądam zdjęcia gdzieś poupychane w szafkachI szukam szczęścia w roztrzaskanych pięściachFalstart, może bym miał świat gdybym zechciałGdybym życie brać w zastaw przestałDziś topie się w refleksjach, piszę jak PuszkinKolejna lekcja różnic, raperzy nie są równiWiem dzisiaj jak przeżyć, wiem lecz to żadna sztukaCoś nie fer, to przez was już nie umiem ufaćEj słuchaj pierdole już twój pieprzony cynizmPo co ludzie są przy nas i po co my jesteśmy przy nichKto z kim trzyma i kogo możesz mieć przy sobieProste finał, jakie to uczucie gdy zawodzi człowiekRef.Ej słuchaj!Ref.Ej słuchajKażdy z nas jak Larry Flint to mały skandalistaDo błędu się nie przyznasz, nie mam na co liczyćJakie to uczucie gdy zawodzi człowiekEj słuchajJakie to uczucie gdy zawodzi człowiek
Tłumaczenie piosenki
Pezet / Noon: Re-fleksje
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Pezet / Noon: Re-fleksje
-
Halo
- Pezet / Noon
-
Retro II
- Pezet / Noon
-
Retro III
- Pezet / Noon
-
Kilka lat p
- Pezet / Noon
-
Seniorita (Gor
- Pezet / Noon
Skomentuj tekst
Pezet / Noon: Re-fleksje
Pisz jako
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
dorosłe serce
WERSOW
„Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
-
Od nowa
Julia Wieniawa
„Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
-
CHA CHA
Sobel
„Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
-
Maison - ft. Lucie
Emilio Piano
„Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
-
Chcę ciebie częściej
Maciej Skiba
„Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- pezet refleksje tekst●
- pezet refleksje●
- pezet refleksję tekst●
- pezet noon refleksje interpretacja●
- Tekst pezet refleksje●
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Ale ten
- Dwa Sławy
-
To my! Vaiana
- Weronika Bochat-Piotrowska
-
Księżniczki
- INEE
-
Pamiętam cię (piosenka z serialu 'Prosta Sprawa')
- Krzysztof Zalewski
-
Wszyscy to my - x Małgorzata Walewska
- Pezet
-
Się zgub! (z filmu "Vaiana 2")
- Aleksandra Gotowicka
-
Gaja (Polska - piosenka na Eurowizja 2025)
- Justyna Steczkowska
-
Let Them Play!
- The Ancimons
-
gnx (feat. Peysoh, Hitta J3, YoungThreat)
- Kendrick Lamar
-
luther - feat. SZA
- Kendrick Lamar
Tekst piosenki Re-fleksje - Pezet / Noon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Re-fleksje - Pezet / Noon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pezet / Noon.
Komentarze: 0