Piersi: Mietek

Tekst piosenki

Brak wideo

Piersi

Teksty: 82 Tłumaczenia: 1 Wideo: 11

Tekst piosenki

Piersi: Mietek

Je ta piosenka, którą śpiewamy jest o Mietku pijaku, dedykujemy ją wszystkim Mietkom na świecie. Kaman ciekierap.Dziś wam zaśpiewamy Mietku żulu co wciąż alkochol pił do bulu cztery sikawke za swym łuszkiem trzymał pił ja a potem pod stołem kimał pił dówdkę w każdej wolnej chwili miał we krwi chyba sześć promili wciąż pijany był lub kaca miał chodził jak jak zależy przez nogawkę lał co dzień pod sklepem z kuplami był pili puki im starczyło sił trzeba wiedzieć, że Mieterk żul największy czubek kurwa piwa miał najogrąglejszy w swym mieszkaniu jak na łużku spał pustą flaszkę za pazuchą miał i tak w końcu powoli stało się to.ref. Mietek ciągle chlał choć by trzeźwieć chciał bule brzucha miał więc do klopa gnał i do poźna s.... A tu rano wstał sucho w gardle miał denaturat chlał i do gęby lał do południa spał. Mietek spiryt litrami pił ciągle mu się urywał film wódkę pił i wódkę lał człowiek wódka taką ksywkę miał w swoim domu co niedziel sam wypijał wina sześć butelek alkochol to byłjego raj którym żył gdzie zalany był pił bez pamięci wódkę z butelki znów brzuch go bolał więc gnał do łazienki był bardzo chudy ręce miał sine i zimne wszystko od tej wódy nie jadł nic choć chory żełądek miał choć wyczerwieć chciał i co z Mietkiem o tym każdy wie. ref. Mietek ciągle chlał choć by trzeźwieć chciał bule brzucha miał więc do klopa gnał i do późna s.... A tu rano stał sucho w gardle miał denaturat chlał i dogęby lał do południa spał. Mietek chamie nie dostaniesz choć kac coraz większy. Mietek ciągle chlał choćby trzeźwieć chciał bule brzucha miał więc do kibla gnał Mietek ciągle chlał choćby trzeźwieć chciał bule brzucha miał więc do kibla gnał Mietek ciągle chlał choćby trzeźwieć chciał bule brzucha miał więc do kibla gnał Mietek ciągle chlał choćby trzeźwieć chciał bule brzucha miał więc do kibla gnał. Mietek ciągle chlał choćby trzeźwieć chciał bule brzucha miał więc do klopa gnał i do późna s... A tu rano wstał sucho w gadle miał denaturat chlał i do gęby lał do południa spał BIS
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Piersi: Mietek

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piersi: Mietek

Skomentuj tekst

Piersi: Mietek

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki o mietku
 • piosenka o mietku
 • mietek ciągle chlał tekst
 • podsiadło nie mogę tak grać nie jestem z hollywood
 • mietek słowa

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mietek - Piersi, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mietek - Piersi. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piersi.