Piersi: Mietek

Tekst piosenki

Brak wideo

Piersi

Teksty: 81 Tłumaczenia: 1 Wideo: 10

Tekst piosenki

Piersi: Mietek

Je ta piosenka, którą śpiewamy jest o Mietku pijaku, dedykujemy ją wszystkim Mietkom na świecie. Kaman ciekierap.Dziś wam zaśpiewamy Mietku żulu co wciąż alkochol pił do bulu cztery sikawke za swym łuszkiem trzymał pił ja a potem pod stołem kimał pił dówdkę w każdej wolnej chwili miał we krwi chyba sześć promili wciąż pijany był lub kaca miał chodził jak jak zależy przez nogawkę lał co dzień pod sklepem z kuplami był pili puki im starczyło sił trzeba wiedzieć, że Mieterk żul największy czubek kurwa piwa miał najogrąglejszy w swym mieszkaniu jak na łużku spał pustą flaszkę za pazuchą miał i tak w końcu powoli stało się to.ref. Mietek ciągle chlał choć by trzeźwieć chciał bule brzucha miał więc do klopa gnał i do poźna s.... A tu rano wstał sucho w gardle miał denaturat chlał i do gęby lał do południa spał. Mietek spiryt litrami pił ciągle mu się urywał film wódkę pił i wódkę lał człowiek wódka taką ksywkę miał w swoim domu co niedziel sam wypijał wina sześć butelek alkochol to byłjego raj którym żył gdzie zalany był pił bez pamięci wódkę z butelki znów brzuch go bolał więc gnał do łazienki był bardzo chudy ręce miał sine i zimne wszystko od tej wódy nie jadł nic choć chory żełądek miał choć wyczerwieć chciał i co z Mietkiem o tym każdy wie. ref. Mietek ciągle chlał choć by trzeźwieć chciał bule brzucha miał więc do klopa gnał i do późna s.... A tu rano stał sucho w gardle miał denaturat chlał i dogęby lał do południa spał. Mietek chamie nie dostaniesz choć kac coraz większy. Mietek ciągle chlał choćby trzeźwieć chciał bule brzucha miał więc do kibla gnał Mietek ciągle chlał choćby trzeźwieć chciał bule brzucha miał więc do kibla gnał Mietek ciągle chlał choćby trzeźwieć chciał bule brzucha miał więc do kibla gnał Mietek ciągle chlał choćby trzeźwieć chciał bule brzucha miał więc do kibla gnał. Mietek ciągle chlał choćby trzeźwieć chciał bule brzucha miał więc do klopa gnał i do późna s... A tu rano wstał sucho w gadle miał denaturat chlał i do gęby lał do południa spał BIS
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Piersi: Mietek

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piersi: Mietek

Skomentuj tekst

Piersi: Mietek

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Pa Mis Muchachas (ft. Becky G, Nicki Nicole i Nathy Peluso) Christina Aguilera
  „Tengo y yo solita me mantengo Pa' dondequiera voy y vengo Hago temblar el piso Y no pido permiso Cuando llego no aviso Una mujer tan dura como yo Fue la que me enseñó todo este flow Esta ”
 • SG (feat. Megan Thee Stallion, Lisa of Blackpink, Ozuna) DJ SNAKE
  „Jaja Woh-oh-oh Dime qué va' a hacer ¿Qué va' a hacer? ¿Qué va' a hacer? Dímelo, Yampi Woh-oh, oh-oh Woh-oh-oh, oh-oh Woh-oh-oh-oh Ozuna, baby Baila, what you want? Dance with you I'll sway”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki o mietku
 • piosenka o mietku
 • mietek ciągle chlał tekst
 • podsiadło nie mogę tak grać nie jestem z hollywood
 • mietek słowa

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mietek - Piersi, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mietek - Piersi. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piersi.