Piersi: O Hela

Tekst piosenki

Brak wideo

Piersi

Teksty: 81 Tłumaczenia: 1 Wideo: 10

Tekst piosenki

Piersi: O Hela

pięc lat temu się z tobą rozstałem byłaś szczupła i lekka jak liść ja na ręce codziennie cię brałem by Cię tulić i pieścić co sił dzisiaj stoję tu, pod twymi drzwiami serce mocno zaczyna mi bić otworzyłaś - a ja nie poznaję Jezus, Maria!!! to chyba nie ty?! o, Hela! i, Hela! twoje ciało mnie onieśmiela twoje ciało przysłania mnie cały świat od morza aż do Tatr gdy po chwili doszedłem do siebie zaprosiłaś do środka mnie postawiłaś na stole dwa ciasta razem ze mną zaczęłaś je jeść uśmiechając się czule mówiłaś że rozstanie to był jednak błąd przestraszony przytakiwałem myśląc, jak najszybciej wyjść stąd wtedy przynisłaś golonkę i piwo po tym cieście nie mogłem już jeść za to piwo natychmiast wypiłem potem drugie i trzecie też i poczułem się wyluzowany nawet fajnie rozmowa nam szła z tym, że zjadłaś mi całą golonkę ale za to przyniosłaś schab o, Hela! i, Hela! twoje ciało mnie onieśmiela twoje ciało przysłania mnie cały świat od morza aż do Tatr o, Hela! i, Hela! twoje ciało mnie onieśmiela twoje ciało przysłania mnie cały świat od morza aż do Tatr gdy siedziałem tak z tobą godzinę powróciły wspomnienia tych dni kiedy z tobą za rękę chodziłem serce mocno zaczęło mi bić bo w twych oczach coś przecież zostało ten cudowny dziki blask ja bez ciebie żyć nie potrafię chcę być z tobą do końca swych lat o, Hela! o, Hela! gdy mnie trzymasz w ramionach umieram nigdy w życiu nie zaznałem takich chwil kochaj mnie z całych sił o, Hela! o, Hela! gdy mnie trzymasz w ramionach umieram nigdy w życiu nie zaznałem takich chwil kochaj mnie z całych sił
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Piersi: O Hela

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piersi: O Hela

Skomentuj tekst

Piersi: O Hela

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównice, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • o hela
 • o hela tekst
 • oj hela piosenka
 • Kukiz Hela tekst
 • o hela nuty na keyboard

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki O Hela - Piersi, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu O Hela - Piersi. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piersi.