Pigment: Mat.7:16

Tekst piosenki

Brak wideo

Pigment

Teksty: 19 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Pigment: Mat.7:16

Czy ten cel nosi sens na dnie? Czy dlatego przez mgłę widzę blask twój i cień? I gdzie jest sens? Odpycha mnie wciąż twój fałsz Tryskasz jadem w około Od dawna despotyzm twój Zastanawia Bo jak można znać kiedy wątpić strach? Od dawna despotyzm twój to jedyny tu głos... A ja mam w dupie ten owczy pęd Tę mentalność ćmy Jestem zdany na siebie Gdzie jesteś ty (sens)? Odpycha mnie wciąż twój fałsz Tryskasz jadem w około Od dawna despotyzm twój Zastanawia Bo jak można znać kiedy wątpić strach? Od dawna despotyzm twój to jedyny tu głos! głos! głos! głos! Czy chcesz iść, iść ze mną Tylko powiedz, tylko powiedz, powiedz tylko... Tak mówił, nie potępiał, nie przymuszał Przekonywał Lecz interes nigdy, nigdy nie pozwolił Sługom jego Naśladować Łagodności tej... I powiedz: Gdzie?! Gdzie jest cała twoja wiara w prawdę?! Od dawna despotyzm twój Zastanawia Bo jak można znać kiedy wątpić strach? Od dawna despotyzm twój to jedyny tu głos, jedyny głos Od dawna despotyzm twój Zastanawia Bo jak można znać kiedy wątpić strach? Od dawna despotyzm twój to jedyny tu głos! głos! głos! głos!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Pigment: Mat.7:16

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pigment: Mat.7:16

Skomentuj tekst

Pigment: Mat.7:16

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Lugia Kartky
  „ja chciałem tylko wybrać mądrze i znowu chowam głowę pod kapturem idę z nią za rękę słyszę: Idzie damski bokser a kur* pływały w luksusie i pozorach kiedy ja chowałem głowę znów pod pościel i”
 • Detergent KOSA
  „toksyczne postacie które mijam i ja i toksyczne relacje których nie chcemy znać brudne ulice brudne myśli i ja może chociaż przyśni mi się w jej włosach kwiat kur* mać znowu wiruje świat nik”
 • Głośniej Rafał Brzozowski
  „A może dziś jest tak, że miłość nie ma czasu trwać Szybko nudzi się i szuka ciągle nowych nas Stworzona by mieć, Stworzona by biec Donikąd, Znikąd Gdy już kogoś ma, to dzieli na dwa I znika,”
 • Coloratura Coldplay
  „Coloratura We fell in through the clouds And everyone before us Is there welcoming us now It’s the ened of death and doubt And loneliness is out Coloratura The place we dreamed about The m”
 • Better Believe (ft. The Weeknd, Young Thug) Belly
  „I stay up fighting my demons I don't got no one to lean on I'm busy puttin' my team on Hitters pull up with the beamer I put that girl in a P1 She make a mess and she clean up She call up h”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mat.7:16 - Pigment, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mat.7:16 - Pigment. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pigment.