Pigment: Mat.7:16

Tekst piosenki

Brak wideo

Pigment

Teksty: 19 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Pigment: Mat.7:16

Czy ten cel nosi sens na dnie? Czy dlatego przez mgłę widzę blask twój i cień? I gdzie jest sens? Odpycha mnie wciąż twój fałsz Tryskasz jadem w około Od dawna despotyzm twój Zastanawia Bo jak można znać kiedy wątpić strach? Od dawna despotyzm twój to jedyny tu głos... A ja mam w dupie ten owczy pęd Tę mentalność ćmy Jestem zdany na siebie Gdzie jesteś ty (sens)? Odpycha mnie wciąż twój fałsz Tryskasz jadem w około Od dawna despotyzm twój Zastanawia Bo jak można znać kiedy wątpić strach? Od dawna despotyzm twój to jedyny tu głos! głos! głos! głos! Czy chcesz iść, iść ze mną Tylko powiedz, tylko powiedz, powiedz tylko... Tak mówił, nie potępiał, nie przymuszał Przekonywał Lecz interes nigdy, nigdy nie pozwolił Sługom jego Naśladować Łagodności tej... I powiedz: Gdzie?! Gdzie jest cała twoja wiara w prawdę?! Od dawna despotyzm twój Zastanawia Bo jak można znać kiedy wątpić strach? Od dawna despotyzm twój to jedyny tu głos, jedyny głos Od dawna despotyzm twój Zastanawia Bo jak można znać kiedy wątpić strach? Od dawna despotyzm twój to jedyny tu głos! głos! głos! głos!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pigment: Mat.7:16

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pigment: Mat.7:16

Skomentuj tekst

Pigment: Mat.7:16

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mat.7:16 - Pigment, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mat.7:16 - Pigment. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pigment.