PIH: Moi przyjaciele

Tekst piosenki

Brak wideo

PIH

Teksty: 125 Tłumaczenia: 1 Wideo: 42

Tekst piosenki

PIH: Moi przyjaciele

feat JarySkończyła się już noc Prawdziwy rap budzi ze snu, budzi ze snu Takie jest życie, rozumiesz? Często jak zły sen Pamiętaj tylko jedno, tamta i obecna scena To są dwa nie z tego samego życia wspomnienia, obudź się Często się mijamy, mieszkamy w tym samym mieście Nieme wołanie o pomoc widzę w każdym Twoim geście Jest Ci tak bardzo ciężko, ból i złość Oczy zaszły łzami, wyrywa się bezgłośny szloch Przeżywasz życie w samotności, masz dość Czujesz jak Twoje serce obraca się w proch Znów do domu wracasz, krótki sen i praca Nie masz już łez, chcesz się wypłakać Kolejny dzień przychodzi, słońce nie wschodzi Podkrążone oczy, z mieszkania wychodzisz Na przystanku wesołe twarze, co z tego? Nie masz z kim rozmawiać, boli Cię do żywego Ten sam autobus, znów łapię Twój wzrok Jesteśmy tak bliscy sobie, dzielimy ten sam los Nie jesteś sama, chciałbym powiedzieć, się odważyć Nie mogę, wiesz? strach ma wiele twarzy Znów Cię dopadło, kwaśne tchnienie bezsenności Siedzisz i myślisz, nie widzisz żadnych możliwości Czuję, się poddajesz, tak jak Tobie brak mi tchu Budzę się jak z najgorszego snu Ref. Moi przyjaciele mówią mi, bracie, co Ci jest, co Ci jest Nie żałuj nic wyobraź sobie, że to był tylko sen, to był tylko sen Obudź się i z nami chodź, skończyła się już noc Prawdziwy rap budzi ze snu, ze snu, budzi ze snu Wiem, co odczuwasz, choć nie jestem w Twojej skórze Tak już jest, raz na dole raz na górze Miej nadzieję, podobno miłość nie rdzewieje Dzisiaj się śmiejesz, a innym razem szlochasz Najważniejsze jest, to, że wiesz, kogo kochasz Co dzień się budzisz, a Twoje serce bije Najważniejsze jest to, że wiesz, dla kogo żyjesz Nic nie ukryjesz, to widać gołym okiem Nie ma Cię na ławce z kumplami pod blokiem Patrzysz w jej oczy na zawsze z Tobą Twoje serce z kamienia już nasiąknęło wodą I nie chcesz wierzyć, że to był tylko sen Jesteś w stanie walczyć z najgorszym złem Przeniesiesz górę, gdy wiatr w oczy wieje Bo siła wyższa da wiarę i nadzieję Ta miłość w Tobie żyje, jej nie zabijesz Wpadłeś po szyję i już się nie wykręcisz Będziesz o niej myślał, aż po dzień swojej śmierci Na zawsze, aż po dzień swojej śmierci Ref. x3 Moi przyjaciele mówią mi, bracie, co Ci jest, co Ci jest Nie żałuj nic wyobraź sobie, że to był tylko sen, to był tylko sen Obudź się i z nami chodź, skończyła się już noc Prawdziwy rap budzi ze snu, ze snu, budzi ze snu Prawdziwy rap budzi ze snu, ze snu, budzi ze snu Uświadamia
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

PIH: Moi przyjaciele

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PIH: Moi przyjaciele

Skomentuj tekst

PIH: Moi przyjaciele

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • moi przyjaciele tekst
 • river flows annie drury tlumaczenie
 • moi przyjaciele tekst
 • tekst piosenki pih moi przyajciele
 • miej nadzieje podobno miłość nie rdzewieje tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Moi przyjaciele - PIH, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Moi przyjaciele - PIH. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PIH.