PIH - To co ukry tekst piosenki - Teksciory.pl

PIH: To co ukry

Tekst piosenki

Brak wideo

PIH

Teksty: 124 Tłumaczenia: 1 Wideo: 41

Tekst piosenki

PIH: To co ukry

Znowu zastanawiasz się skąd w Twojej głowie myśli te Nie wiesz sam co prawda jest A może to co ukryć chcesz Twój telefon jest spóźniony, wiesz, że czas mnie goni Jade z kumplami na centrum, lubię dotyk Twoich dłoni Ale nie po to jesteśmy stworzeni by się pieprzyć! Twój eks to miał, wiesz, że jestem w tym lepszy Nie, nie mogę, nie teraz, nie przyjdę do Ciebie Kiedy będę mógł nie wiem, zorum, że mówie prawdę Nie potrafię Ci kłamać, że kocham kiedy się uśmiechasz Wiesz, że kocham Ciebie kiedy kładziesz się na plecach Prawdziwa relacja, meżczyzna - kobieta Szczera miłość Ja, Ty, park, miejska totaleta Wtedy jesteś sobą, potrafisz poruszyć czułą strunę Dobra pa zadzwonie później mam Twój numer Znowu zastanawiasz się skąd w Twojej głowie myśli te Nie wiesz sam co prawda jest A może to co ukryć chcesz 21 autobu wita nas centrum Tu dziewczyny pracują dupkami szybciej niż pentium Nocne życie To przestało być sensacją Za cztery paki z gracja laska robi Ci fellatio Miejsce, pora gdzie każdy ucieka Jak uchaty sen spływa wolno po powiekach Ja jestem sobą nigdy jakiś autorytet Skręcić szpryche, się nawalić to na wieczór mój priorytet Z nikąd wrzuceni na kwatere, luźne rytmy To rozumiem, nie tam żaden feler Teren pod oblężeniem 2 pół litra złapaliśmy wene Widzę pełne usta gładką cere gotową zapłacić cenę sutą Nie ma tremy, nie czuje migreny Piątkowe ciśnienie, gorąco, plener, nie jest problemem Notabene bit u niej drzemie To dla Ciebie koniec? Tak jest, hej spadam myślę o telefonie Znowu zastanawiasz się skąd w Twojej głowie myśli te Nie wiesz sam co prawda jest A może to co ukryć chcesz 7 piętro nieczynna winda, na schody wejście Wiem, że jeszcze nie śpisz mam do tego szczęście Nie moge się doczekać kiedy rano godzina 6 Ty obok mnie mój smak na Twoich ustach A my tylko na tą noc, może ostatnią Nie bój się, wiem jak lubisz... Masz bardzo gładką... ...skórę Czujesz mnie czujesz? Łączy nas teraz jedno kiedy Ciebie penetruję Hardcor, jazda na Twoich orgazmach Zamglone oczy, ciało w spazmach... Pierwsza okazja kiedy mogłaś sprostać swoim szczytom Rekord pobito Dobra Kocie teraz idź się wykąp Znowu zastanawiasz się skąd w Twojej głowie myśli te Nie wiesz sam co prawda jest A może to co ukryć chcesz
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

PIH: To co ukry

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PIH: To co ukry

 

Skomentuj tekst

PIH: To co ukry

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • My Cyganie Krzysztof Krawczyk i Edyta Górniak
  „My, Cyganie, co pędzimy z wiatrem My, Cyganie, znamy cały świat. My, Cyganie, wszystkim gramy, i śpiewamy sobie tak: My, Cyganie, wszystkim gramy, i śpiewamy sobie tak: Ore, ore szabadabada”
 • Bletka Opał x Gibbs
  „Odklejony jak bletka pośliniona ze złej strony Się poruszam po miejscach niezauważony I tak otumaniony, jak większość w tym mieście Rozerwane serce przez emocje targane wiecznie Jak bletką na w”
 • JAK MAKŁOWICZ RAU PERFORMANCE
  „Żyć JAK MAKŁOWICZ Mak, Makłowicz Żyć JAK MAKŁOWICZ Mak, Makłowicz nie McLovin Żyć JAK MAKŁOWICZ Mak, Makłowicz Mnie lubią w Galicji A ciebie w Policji Se płynę delfinem Z delfinem w Afryce”
 • GeForce (feat. Kaz Bałagane, Szpaku) PRO8L3M
  „Pokemon yellow pod ławką Gameboy'a dostałem od stewardesy tamto spotkanie to dzieło przypadku bo z 10 wiosen jeszcze nie polecę dobrze że wtedy nie myślałem na głos bo na dekolcie łapie zawieche ”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ukry
 • pih woem ze jeszcze nie spisz mam do tego szxzescie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To co ukry - PIH, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To co ukry - PIH. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PIH.