Tekst piosenki
Czarno-biały tłum wciąż przepływa gdzieś W mieście jak ze snu, ale to nie sen Kiedy pada deszcz, z parasoli dach, okrywa nas Ludzi ze szkła Czuję się tak dziwnie Popatrz jak oddalamy się od siebie I ulice jak rwące rzeki dusz Zabierają nas na koniec dnia Tam mijasz mnie, ja spuszczam wzrok Choć tak bardzo chcę powiedzieć hello Czuję się tak dziwnie Popatrz jak oddalamy się od siebie Hello, powiedz hello Takie same dni, takie same sny I marzenia w nas, zabijane Po dwóch stronach dnia, gdzieś ty i ja Jakoś czuję się daleko od ciebie

![Emanuel "Jagari" Chanda (W.I.T.C.H.): "Życie zostało mi dane na nowo" [WYWIAD]](https://i.iplsc.com/000N5GWIEF1VEA9G-C492.webp)
![Wayne Coyne (The Flaming Lips): Zapomniałem, jak wiele język polski mi dał [WYWIAD]](https://i.iplsc.com/000N5GXBOJML3MYX-C492.webp)



