Pod Budą: Bo przecie

Tekst piosenki

Brak wideo

Pod Budą

Teksty: 156 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Pod Budą: Bo przecie

Gdyby tak zebrać wszystkie zimy, zamiecie które się przeżyło takiej lawiny, takiej lawiny jeszcze kochany tu nie było A gdyby zebrać wszystkie wiosny które szumiały wichrem w głowach pewnie by powstał sonet miłosny żeby Petrarka mógł się schować Bo przecież razem obok siebie tyle chwil do ziarna ziarno się zbierało krok po kroku za nami setki godzin i tysiące mil w poszukiwaniu lądu który zwie się spokój Bo przecież razem obok siebie tyle lat sami nie wiemy jak to wszystko się udało a srebrny deszcz, który we włosach znaczy ślad to jakby medal za odwagę i wytrwałość A gdyby rozlać do butelek wszystko co razem się wypiło takie wesele, takie wesele jeszcze się nigdy nie zdarzyło A gdyby zebrać wszystkie noce po których mdleliśmy z gorąca to byłby koncert, byłby koncert bez słów muzyki i bez końca Bo przecież...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pod Budą: Bo przecie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pod Budą: Bo przecie

Skomentuj tekst

Pod Budą: Bo przecie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bo przecie - Pod Budą, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bo przecie - Pod Budą. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pod Budą.