PTP: Bujaj si

Tekst piosenki

Brak wideo

PTP

Teksty: 23 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

PTP: Bujaj si

Bujaj się na dwa, tak jak my..A Ty skumaj postęp, jaki nastał w tym kraju: że dzieciaki nie na raz, a na dwa się bujająx 2A Ty bujaj się jak ja, a Ty bujaj się jak ja, a Ty bujaj się, bujaj się, bujaj, bujaj się na dwax 2Kiedy gra intymna trwa, wtedy bujam się na dwa. Moja niunia na mnie siedzi, ona tę rytmikę zna.Więc się bujaj tak, jak jaWięc się bujaj tak, jak jaCała Polska, cała Polska buja, buja się na dwa.Kiedy w mej gablocie jadę lub kurewskim korku stoję, wtedy bujam się na dwa i ścinają na mnie gnoje,ale nikt mi nie odbierze radości z tej muzyki,więc się bujam wciąż na dwa do południowej klasyki.A Ty co? a Ty co? a Ty bujaj się na dwa!kiedy ta muzyka gra i ekipa balet ma,i nie dziw się, nie dziw się czemu ta chata się wali,to zaprosili PTP i PTP ziomali, tak!Bujaj się, bujaj się, bujaj się tu z nami,w towarzystwie ładnej pani, z ziomami płynę z bitami, tak!Bujam się na dwa, z całą moją kliką i dedykuje numer tym, co żyją tą muzyką!Ej Maleńka, zobacz jak to robię jabujam się, bujam się, bujam, bujam się na dwa!Ty chłopaku skumaj jak to robię jai bujaj się, bujaj się, bujaj, bujaj się na dwa!Pętla za pętlą i wciąż to samo tępo, nawet w rytmie na dwa już pulsuje moje tętnonawet w rytmie na dwa toczą się fele w mojej furze,na koncertach w tym tępie wszystkie ręcę idą w górzeA Ty skumaj postęp, jaki nastał w tym kraju: że dzieciaki nie na raz, a na dwa się bujająx 2A Ty bujaj się jak ja, a Ty bujaj się jak ja, a Ty bujaj się, bujaj się, bujaj, bujaj się na dwax 2Jesteś u nas na koncercie, ziomek bujaj się na dwa!Kiedy gra to w Twojej furze, bujaj, bujaj się na dwa!Mała, kiedy to poczujesz, bujaj, bujaj się na dwa!Cała Polska, cała Polska buja, buja się na dwa!To ma, to ma bujać Cię... na dwa, na dwa...x 4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

PTP: Bujaj si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

PTP: Bujaj si

Skomentuj tekst

PTP: Bujaj si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bujaj si - PTP, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bujaj si - PTP. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PTP.