Pudelsi: Kocham si

Tekst piosenki

Brak wideo

Pudelsi

Teksty: 54 Tłumaczenia: 0 Wideo: 17

Tekst piosenki

Pudelsi: Kocham si

Nikt tego nie wie, jak ja kocham siebie O sobie tylko śnie!Nieważne dziewczyny, nieważne przyczyny Ja po prostu kocham się Na nikogo nie czekam, tylko sobie przyrzekam Z sobą tylko być Nigdy się nie pokłócę, nigdy się nie porzucę Nie rozdzieli mnie nic Nigdy z sobą się nie kłócę, nigdy siebie nie porzucę Całe noce, całe dnie, ja po prostu kocham się Całe noce, całe dnie, ja po prostu, ja po prostu kocham się Każda dziewczyna ma swego chłopaka, a ja tylko siebieI najlepiej się mam, sam ze sobą na samZe sobą sam na samSwoje włosy uczesze, jeszcze raz się pocieszęCałusa sobie dam!Nie rozdzieli mnie nicTylko z sobą chce być, bo ja tylko siebie mamNigdy z sobą się nie kłócę kłócę, nigdy siebie nie porzucę Całe noce, całe dnie, ja po prostu kocham sięCałe noce i całe dnie, ja po prostu, ja poprostu kocham sięWszyscy udają, że kogoś szukają, znajdują tylko łzyJakis czas się kochają, potem się porzucająNie umią sami byćA ja jestem sam i dobrze sie mamO sobie tylko śnie!Nieważne dziewczyny, nieważne przyczynyJa prostu kocham się Nigdy z sobą się nie pokłócę, nigdy się nie porzucęCałe noce, całe dnie, ja po prostu kocham sięCałe noce, całe dnie, ja po prostu, poprostu kocham się
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pudelsi: Kocham si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pudelsi: Kocham si

Skomentuj tekst

Pudelsi: Kocham si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kocham si - Pudelsi, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kocham si - Pudelsi. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pudelsi.