Pudelsi: Narodziny Zbigniewa

Tekst piosenki

Brak wideo

Pudelsi

Teksty: 52 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Pudelsi: Narodziny Zbigniewa

Komfort porodu - lokata głodu Pali się puszcza - hot dog pojutrza Nóż z ebonitu - reszta z zachwytu Salceson potem - lęk przed odlotem Salwador w dali - Wisła się pali Sutka Ziemi w cieniu się mieni Rysunek Gienia - czego tu nie ma Żelazko na pasku - żądam hałasu Już teraz wnet albowiem gnat Choć wcale nie tymczasem świat Gdziekolwiek tam przestrzega na, Żeby choć raz zaniechać dwa Choć tydzień już po latach miną wieki I błysnął nóż na drzwiach od toalety Nadął się furek - górka poszła Powoli rodzi się Zbigniew
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Pudelsi: Narodziny Zbigniewa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pudelsi: Narodziny Zbigniewa

Skomentuj tekst

Pudelsi: Narodziny Zbigniewa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pali się puszcza hot dog po
 • rysunek gienia czego tu nie ma/
 • rysunek gienia czego tu nie ma
 • noz z ebonitu reszta

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Narodziny Zbigniewa - Pudelsi, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Narodziny Zbigniewa - Pudelsi. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pudelsi.