Pudelsi: Nigdy wi

Tekst piosenki

Brak wideo

Pudelsi

Teksty: 54 Tłumaczenia: 0 Wideo: 17

Tekst piosenki

Pudelsi: Nigdy wi

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem, nigdy więcej nie mów do mnie że mnie kochasz nigdy wiecej nie zatruwaj słów goryczą nigdy więcej mnie już nie karz martwą ciszą... Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem nigdy wiecej nie miej takich dziwnych oczu miłość jeszcze żyje w nas jeszcze się nie zamknął czas nigdy więcej nie patrz na mnie tak jak dziś.. Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu nigdy więcej nie ryzykuj jednym słowem mogę później nie zapomniec co mi powiesz... Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem nigdy wiecej nie miej takich zimnych oczu miłość jeszcze żyje w nas jeszcze się nie zamknął czas nigdy więcej nie patrz na mnie tak jak dziś.. Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem nigdy wiecej nie miej takich dziwnych oczu miłość jeszcze żyje w nas jeszcze się nie zamknął czas nigdy więcej nie patrz na mnie tak jak dziś..
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pudelsi: Nigdy wi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pudelsi: Nigdy wi

Skomentuj tekst

Pudelsi: Nigdy wi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nigdy wi - Pudelsi, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nigdy wi - Pudelsi. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pudelsi.