PWRD: Leniwy czas

Tekst piosenki

Brak wideo

PWRD

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

PWRD: Leniwy czas

[Koma] Trzeba zebrać dupę w troki Robić kolejne kroki Nie mieszać sobie szyków Tylko pewnie dążyć do wyników Ale jak, proszę powiedz mi jak Kiedy chęci brak, kiedy leniwie płynie czas Moje przemyślenia, każdy w głębi duszy ma coś z lenia Dlaczego mówię na ten temat, bo sam nie jestem inny Tak już jest od urodzenia, nikt tu nie jest winny Czasami kiedy chcę być silny i się kontrolować Dochodzi do głosu ta druga połowa Mówi po co pracować, po co harować Lepiej się wyluzować Biorę browar i niczym się nie martwię W głośnikach z Barry White'm, u boku mam pannę Dopiero wtedy mamy frajdę Taka chwila w miesiącu zdarza się nie raz Gdy leniwie płynie czas Ref.: Leniwie płynie czas Tak dzień za dniem Leniwie płynie czas Nic nie robić jedyny cel Teraz to wiem leniwym staje się każdy z nas Leniwie płynie czas Leniwie płynie czas [Koma] Przychodzą chwile kiedy myślę Jak długo jeszcze się uda żyć w ten sposób Gdy wokoło nuda, co dzień buda Znasz takie akcje W takich momentach czekam na wakacje Każdy przyzna mi rację, rację przyzna każdy z was Najlepsze sytuacje, gdy leniwie płynie czas Nie żaden kwas tylko dobra oferta jak OMP Relaksować jak Mario, Numer i TD. Na kortach grając w kosza stając się drugim Garnettem Po meczu prosto na metę zamiast wycieczki na Kretę Ławka pod blokiem, widok z moich okien zawsze taki sam bez różnicy Wieczorem czy rano chłopaki świętują jak Jano Każdy wierny swoim planom tygodniowym W grę wchodzi tylko jedno fajrant całodobowy (całodobowy) Ref. [Koma] To prawda takie stany miewam od dawna Chwile pracoholizmu kiedy w grę wchodzi ostra jazda Ale przychodzą też takie kiedy myślę o jednym By całymi dniami pozostawać w stanie biernym Na bodźce z zewnątrz staje się obojętny Pełen energii czy senny pozostaje uśmiechnięty Nie chowając się po kanałach jak Artur Barciś Ale w czterech ścianach po nich skacząc przeżywam swe katharsis Bez różnicy TVN, HBO czy MTV Wtedy nikt nie przeszkodzi mi, gdy Ref. x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

PWRD: Leniwy czas

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PWRD: Leniwy czas

Skomentuj tekst

PWRD: Leniwy czas

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Leniwy wieczór tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Leniwy czas - PWRD, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Leniwy czas - PWRD. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PWRD.