PWRD: Lepiej przywyknij

Tekst piosenki

Brak wideo

PWRD

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

PWRD: Lepiej przywyknij

[Oztry] Jedni mówią, że to moda która już przemija My na to - hip hop się dopiero rozwija, Ta muzyka nie tworzona pod niczyim nadzorem Niedługo będzie przy wigilijnym stole Zamiast kolęd, Obok Baczyńskiego na lekcjach polskiego w szkole Miejskie osiedla są jej autorem, Dla rodziców bojących się prawdy jest horrorem, Za jej słuchanie dzieci swoje karcą Boli mnie to bardzo, Taka sytuacja za dobrze nie wygląda - Nad rodzicami hip hop zawisł tak jak klątwa, Nie pozbędą się go tak szybko, bo to potrwa Tydzień, miesiąc, rok, dwa... I jeszcze dłużej A wy rozpętujecie burze Przeciwko tej kulturze Oto, że Wasze dzieci malują graffiti na murze, Oto że na koncertach mają ręce w górze, One tańczą break'a a Wy każecie im się kłaść do łóżek. Chcecie po prostu, abyśmy stali się tacy jak wy, Robili wszystko po to by Spełniać wasze sny, Popatrzcie jacy jesteście ślepi, A może po prostu nie macie się do czego przyczepić, Pewne rzeczy oceniacie zbyt szybko Hip hop się pojawił i nie zniknął Ku waszemu przerażeniu i mimo waszych usilnych starań Jest nie do zatrzymania (nie do zatrzymania). [Ref] x4 Lepiej przywyknij - człowieku - Lepiej przywyknij I dłużej nie szukaj Po prostu rapu posłuchaj [Koma] Słowo po słowie, zdanie za zdaniem - przesłanie, Na tysiącach twarzy zaangażowanie, No koncertach ręce w górze, głośne krzyki, Skandowanie wersów, do rytmu najlepszej muzyki, Niezależni od polityki rządu, dziury w budżecie, Z rapem w sercach, chodzimy po świecie, Lepiej przywyknij do tych sreber na ścianach, Rzeczywistość trudna do zaakceptowania? Lepiej przywyknij do słuchawek na mych uszach, Lepiej przywyknij do rytmu w jakim się poruszam, Lepiej przywyknij, przywyknij i skończ negować, Jeżeli nic nie kapujesz, po cholerę się kompromitować? Zobacz - setki dzieciaków mają coś do powiedzenia, Po cholerę nas szufladkować, osądzać, oceniać??? Chcesz zmieniać, zacznij od gościa, który patrzy na Ciebie z lustra, Ja robię rap - to źle? Nie dyskutuje się o gustach. Zastanów się co robisz, twierdząc, że jestem zerem, zarzucasz mi fałsz, kiedy słowa są szczere? Nie jadę na cudzym garbie, sam jestem swym szoferem, Wkraczając w nową "Erę" mam "Plusa" za "Ideę", Przejdę do "Meritum", Dziś nie liczy się "POP", "Tak Tak" racja jest "Moja", znam ten "Biznes", kolejny krok, Zapomnij o starych trendach, sztucznych Boyz Bandach, Rap człowieku, lepiej przywyknij, zapamiętaj!!! [Ref] x 4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

PWRD: Lepiej przywyknij

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PWRD: Lepiej przywyknij

Skomentuj tekst

PWRD: Lepiej przywyknij

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lepiej przywyknij - PWRD, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lepiej przywyknij - PWRD. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PWRD.