PWRD: Lepiej przywyknij

Tekst piosenki

Brak wideo

PWRD

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

PWRD: Lepiej przywyknij

[Oztry] Jedni mówią, że to moda która już przemija My na to - hip hop się dopiero rozwija, Ta muzyka nie tworzona pod niczyim nadzorem Niedługo będzie przy wigilijnym stole Zamiast kolęd, Obok Baczyńskiego na lekcjach polskiego w szkole Miejskie osiedla są jej autorem, Dla rodziców bojących się prawdy jest horrorem, Za jej słuchanie dzieci swoje karcą Boli mnie to bardzo, Taka sytuacja za dobrze nie wygląda - Nad rodzicami hip hop zawisł tak jak klątwa, Nie pozbędą się go tak szybko, bo to potrwa Tydzień, miesiąc, rok, dwa... I jeszcze dłużej A wy rozpętujecie burze Przeciwko tej kulturze Oto, że Wasze dzieci malują graffiti na murze, Oto że na koncertach mają ręce w górze, One tańczą break'a a Wy każecie im się kłaść do łóżek. Chcecie po prostu, abyśmy stali się tacy jak wy, Robili wszystko po to by Spełniać wasze sny, Popatrzcie jacy jesteście ślepi, A może po prostu nie macie się do czego przyczepić, Pewne rzeczy oceniacie zbyt szybko Hip hop się pojawił i nie zniknął Ku waszemu przerażeniu i mimo waszych usilnych starań Jest nie do zatrzymania (nie do zatrzymania). [Ref] x4 Lepiej przywyknij - człowieku - Lepiej przywyknij I dłużej nie szukaj Po prostu rapu posłuchaj [Koma] Słowo po słowie, zdanie za zdaniem - przesłanie, Na tysiącach twarzy zaangażowanie, No koncertach ręce w górze, głośne krzyki, Skandowanie wersów, do rytmu najlepszej muzyki, Niezależni od polityki rządu, dziury w budżecie, Z rapem w sercach, chodzimy po świecie, Lepiej przywyknij do tych sreber na ścianach, Rzeczywistość trudna do zaakceptowania? Lepiej przywyknij do słuchawek na mych uszach, Lepiej przywyknij do rytmu w jakim się poruszam, Lepiej przywyknij, przywyknij i skończ negować, Jeżeli nic nie kapujesz, po cholerę się kompromitować? Zobacz - setki dzieciaków mają coś do powiedzenia, Po cholerę nas szufladkować, osądzać, oceniać??? Chcesz zmieniać, zacznij od gościa, który patrzy na Ciebie z lustra, Ja robię rap - to źle? Nie dyskutuje się o gustach. Zastanów się co robisz, twierdząc, że jestem zerem, zarzucasz mi fałsz, kiedy słowa są szczere? Nie jadę na cudzym garbie, sam jestem swym szoferem, Wkraczając w nową "Erę" mam "Plusa" za "Ideę", Przejdę do "Meritum", Dziś nie liczy się "POP", "Tak Tak" racja jest "Moja", znam ten "Biznes", kolejny krok, Zapomnij o starych trendach, sztucznych Boyz Bandach, Rap człowieku, lepiej przywyknij, zapamiętaj!!! [Ref] x 4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

PWRD: Lepiej przywyknij

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PWRD: Lepiej przywyknij

Skomentuj tekst

PWRD: Lepiej przywyknij

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lepiej przywyknij - PWRD, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lepiej przywyknij - PWRD. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PWRD.