PWRD: Nic na si

Tekst piosenki

Brak wideo

PWRD

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

PWRD: Nic na si

[Koma] Z prawej i lewej setki doradców Moich wybawców Wiedz jaki kolejny krok będzie dla mnie dobry Jadowici jak kobry Każdy z nich czuje się jak szef mafii Nietykalny jak Kadaffi Chce żerować na kim, bo sam nic nie potrafi Mówi mi Nagraj super hit jak Spice Girls "Wanna Be" Lecz co mam robić nikt nie będzie mówił mi Wierny sobie pozostanę do końca swych dni Będę sob, tylko sob, zawsze sob i Nie oddam wszystkiego aby być na fali Grać przy pełnej hali Bez ekstrawagancji jak Salvadore Dali Choć bym miał nie trafić na pierwsze miejsce jak Maria i "Honey" Tak jak Pharoahe Monchpozostanę za zamkniętymi drzwiami Nie idc za trendem Wierny swym wartociom będę sto procent czysty zawsze Pod tym względem Nie mam zamiaru konkurować w iloci fanów z boys bandem Pytasz mnie jak żyję, odpowiadam nic na siłę Nic na siłę x3 Ref.: Nic na siłę (nic...) Nigdy nic na siłę nie robiłem Nic na siłę (nic...) Nic na siłę by nie wstydzić się tego kim byłem Nic na siłę (nic...) Nigdy nic na siłę nie starałem się zdziałać Nic na siłę (nic...) Nigdy nic na siłę, posłuchaj Onara [Onar] Nic, nic, nic, nic, nic na siłę Po chuj robić kiłę Z t zasad żyję, wcale się nie kryję nie, nie Jest pomysł w głowie to pisze Onar Zachrypnięte Gardło, Koma przerywa cisze Co tu słyszę, co dobrego, co wieżego Czego chcesz, no czego, czego Czego zrodzonego z natchnienia Obud się, kurwa twarde ldowanie, ziemia Pokolenia pogrżone w czym bez nazwy Wszystko z mego serca, słuchasz prawdy W naszych tekstach napisanych przez codziennoć Bezwzględnoć codzienna, nastrojów zmiennoć Jednoć ciała i ducha Wielkie przepraszam, wielka skrucha Kto szepcze ci do ucha, jego słuchasz? Siebie czy innych głosów Jeste powieleniem, znaczy marionetk Czy masz swój sposób, mnóstwo zajebanych nosów Mnóstwo przepitych gardeł Sam się zastanawiam, może w t machinę wpadłem Zgadłem czy nie, tkwi to w przyczynie To mój rap, to mój styl nic na siłę, to nie zginie Ref. [Koma] Jeste młody, rodzice kontroluj nie ma rady Dorastasz, zaczynasz sam dostrzegać swoje wady Z czasem przychodz układy Chcesz być taki jak wszyscy Wiesz dlaczego ten fakt jest przykry Bo jest oczywisty Na siłę chcesz im się przypodobać Charakter płynny jak woda Wiesz o czym mowa W każdej sytuacji chcesz się dostosować Jest mi ciebie szkoda kiedy na ciebie patrzę Wiem, że czas tych przyzwyczajeń nie zadrze Zawsze będziesz taki, zamiast się rozwijać Działajc na siłę tylko tuszujesz swe braki (tuszujesz swe braki) Ref. x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

PWRD: Nic na si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PWRD: Nic na si

Skomentuj tekst

PWRD: Nic na si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nic na si - PWRD, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nic na si - PWRD. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PWRD.