PWRD: Zielone lata

Tekst piosenki

Brak wideo

PWRD

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

PWRD: Zielone lata

[Koma] Spójrz na nich - osiedlowa grupa dzieciaków, Kalka, odbicie kopia, powielenie schematu, Są wszędzie, ale przecież nikt nie ma dla nich czasu, Ja to znam, sam tu byłem, też to przeżyłem, Dzieciństwa lata zielone, lata szalone, Lata, które by zabić nudę musza być czymś wypełnione, Znaleźć zajęcie, nic prostszego, zmniejszyć napięcie, Nabić, skręcić, przypalić? W domu znowu spięcie, Puścić z dymem, zmienić w żar, obrócić w popiół, Ilu takich jak Ty i Ja, żyje w każdym bloku, Daj spokój, wyluzuj, na zrozumienie nie licz, Wszyscy wokół wiedzą, jak masz swoje życie zmienić, Ty wiesz najlepiej, nie pozwól, by tobą kierowano, Inaczej skończysz z depresja, jak Tony Soprano, Tak zwana rodzinną miłość poznałem dawno, Twierdzenie, że może być doskonale, mija się z prawdą... [Ref] Zielone lata... Dzieciństwa naszego... [Oztry] Blok przy bloku, chodnik, gdzie niegdzie zieleń Taki widok niejednemu mówi wiele To nie miejsce, które pomoże zrealizować cele, Wśród młodzieży jest popularne jak bestseller Teraz robi furorę, nie ważne w jaką trafisz roku porę I tak spotkasz tu grupki dzieciaków spore. Mieszkanie w blokowiskach nie jest ich wyborem Popatrz z bliska, w domach często brak rodzinnego ogniska A w młodych sercach pomimo to tli się iskra, Którą rozpalają w gronie znajomych Kiedy przypalają umysł jest uspokojony, Nie zastanawiają się czy wybierają mądrze, Ważne jest to, że z tym czują się dobrze I tak życie się toczy, problem wciąż ten sam: Pogadać nie ma z kim a jest o czym, Ciągle te same zmęczone oczy wypatrują Czy żadna szansa się przed nimi nie otwiera. Nie potępiam, nie popieram, nie zachęcam, Po prostu stwierdzam wielu młodych skręca, Na wyżyny świadomości wkracza pomału. Oztry kończy kolejną opowieść bez morału. [Ref] Zielone lata... Dzieciństwa naszego...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

PWRD: Zielone lata

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PWRD: Zielone lata

Skomentuj tekst

PWRD: Zielone lata

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • zielone lata piosenka tekst
 • zielone lata tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zielone lata - PWRD, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zielone lata - PWRD. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PWRD.