Radical News: Ch

Tekst piosenki

Brak wideo

Radical News

Teksty: 6 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Radical News: Ch

Wczoraj pod szpitalem dostał dziesięć kul,A chłopaki ścigają się samochodami w każdym mieście, A dyskoteka gra i dyskoteka gra. Amfetamina, heroina sprzedaje się, sprzedają się, A chłopaki zabawiają się na mieście, Przecież każdy chyba wie, Jak jest na około, jak jest na około. Sprzedajemy, kupujemy. Czy coś jeszcze gdzieś czujemy? A chłopaki zabawiają się na mieście I jest kolorowo i bezpiecznie. A chłopaki zabawiają się na mieście I jest kolorowo i bezpiecznie. Bo w różnych miastach są różne chłopaki Jeden taki, jeden taki, I pamiętam takie miasto, Gdzie chłopaki naprawdę byli w porządku. Wielu odeszło w różne strony, niektórzy mają już żony, ale nie w tym rzecz. Teraz inne chłopaki bawią się na mieście, Inne chłopaki, rzecz w tym, czego chcą chłopaki. Czego chcą chłopaki, co bawią się na mieście? Jak jest na około? Jak jest na około? Czy jesteśmy w stanie coś zmienić? Czy jesteśmy w stanie? Takie mam pytanie. Moim zdaniem "tak" ,jesteśmy w stanie, Kiedy bardzo czegoś chcemy, to tak się Panie, wiem że jesteś blisko, wiem że blisko jesteś, Jak tylko się da najbliżej. Panie, wiem że jesteś blisko, najbliżej, jak tylko się da Wasude wa govinda??? Przywrócić światu pokój. Czy to jest możliwe? Przywrócić światu pokój. Czy konieczne wszystkie te lata burzliweCzyż nie pora na wnioski? Czy nie lepszy pokój? Czyż szczerze go nie chcemy? Czy nie tego chcemyŻe dość zabijania? Czy nie tego chcemyA co jemy? Co czujemy? Czego chcemy? Co czujemy? A chłopaki bawią się na mieścieI jest kolorowo i bezpiecznie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Radical News: Ch

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Radical News: Ch

Skomentuj tekst

Radical News: Ch

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ch - Radical News, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ch - Radical News. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Radical News.