Radical News: Ch

Tekst piosenki

Brak wideo

Radical News

Teksty: 6 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Radical News: Ch

Wczoraj pod szpitalem dostał dziesięć kul,A chłopaki ścigają się samochodami w każdym mieście, A dyskoteka gra i dyskoteka gra. Amfetamina, heroina sprzedaje się, sprzedają się, A chłopaki zabawiają się na mieście, Przecież każdy chyba wie, Jak jest na około, jak jest na około. Sprzedajemy, kupujemy. Czy coś jeszcze gdzieś czujemy? A chłopaki zabawiają się na mieście I jest kolorowo i bezpiecznie. A chłopaki zabawiają się na mieście I jest kolorowo i bezpiecznie. Bo w różnych miastach są różne chłopaki Jeden taki, jeden taki, I pamiętam takie miasto, Gdzie chłopaki naprawdę byli w porządku. Wielu odeszło w różne strony, niektórzy mają już żony, ale nie w tym rzecz. Teraz inne chłopaki bawią się na mieście, Inne chłopaki, rzecz w tym, czego chcą chłopaki. Czego chcą chłopaki, co bawią się na mieście? Jak jest na około? Jak jest na około? Czy jesteśmy w stanie coś zmienić? Czy jesteśmy w stanie? Takie mam pytanie. Moim zdaniem "tak" ,jesteśmy w stanie, Kiedy bardzo czegoś chcemy, to tak się Panie, wiem że jesteś blisko, wiem że blisko jesteś, Jak tylko się da najbliżej. Panie, wiem że jesteś blisko, najbliżej, jak tylko się da Wasude wa govinda??? Przywrócić światu pokój. Czy to jest możliwe? Przywrócić światu pokój. Czy konieczne wszystkie te lata burzliweCzyż nie pora na wnioski? Czy nie lepszy pokój? Czyż szczerze go nie chcemy? Czy nie tego chcemyŻe dość zabijania? Czy nie tego chcemyA co jemy? Co czujemy? Czego chcemy? Co czujemy? A chłopaki bawią się na mieścieI jest kolorowo i bezpiecznie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Radical News: Ch

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Radical News: Ch

Skomentuj tekst

Radical News: Ch

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ch - Radical News, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ch - Radical News. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Radical News.