Radical News: Ch

Tekst piosenki

Brak wideo

Radical News

Teksty: 6 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Radical News: Ch

Wczoraj pod szpitalem dostał dziesięć kul,A chłopaki ścigają się samochodami w każdym mieście, A dyskoteka gra i dyskoteka gra. Amfetamina, heroina sprzedaje się, sprzedają się, A chłopaki zabawiają się na mieście, Przecież każdy chyba wie, Jak jest na około, jak jest na około. Sprzedajemy, kupujemy. Czy coś jeszcze gdzieś czujemy? A chłopaki zabawiają się na mieście I jest kolorowo i bezpiecznie. A chłopaki zabawiają się na mieście I jest kolorowo i bezpiecznie. Bo w różnych miastach są różne chłopaki Jeden taki, jeden taki, I pamiętam takie miasto, Gdzie chłopaki naprawdę byli w porządku. Wielu odeszło w różne strony, niektórzy mają już żony, ale nie w tym rzecz. Teraz inne chłopaki bawią się na mieście, Inne chłopaki, rzecz w tym, czego chcą chłopaki. Czego chcą chłopaki, co bawią się na mieście? Jak jest na około? Jak jest na około? Czy jesteśmy w stanie coś zmienić? Czy jesteśmy w stanie? Takie mam pytanie. Moim zdaniem "tak" ,jesteśmy w stanie, Kiedy bardzo czegoś chcemy, to tak się Panie, wiem że jesteś blisko, wiem że blisko jesteś, Jak tylko się da najbliżej. Panie, wiem że jesteś blisko, najbliżej, jak tylko się da Wasude wa govinda??? Przywrócić światu pokój. Czy to jest możliwe? Przywrócić światu pokój. Czy konieczne wszystkie te lata burzliweCzyż nie pora na wnioski? Czy nie lepszy pokój? Czyż szczerze go nie chcemy? Czy nie tego chcemyŻe dość zabijania? Czy nie tego chcemyA co jemy? Co czujemy? Czego chcemy? Co czujemy? A chłopaki bawią się na mieścieI jest kolorowo i bezpiecznie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Radical News: Ch

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Radical News: Ch

Skomentuj tekst

Radical News: Ch

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ch - Radical News, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ch - Radical News. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Radical News.