Rage Against the Machine: Inside out burning fight

Tekst piosenki

Brak wideo

Rage Against the Machine

Teksty: 84 Tłumaczenia: 1 Wideo: 62

Tekst piosenki

Rage Against the Machine: Inside out burning fight

I reach out my hand and you turn the other way, I'm only trying to extend myself, to communicate. I try & I try & I try there's no response from you so no I refuse to waste my time on you. I refuse to let myself down by falsely putting judgement on you. To make myself look higher only to be knocked down by the truth. I will never choose a different path; I will never turn away from you. Your attitude is an example for this, which has become for me a Burning Fight. Not to change your opinion of me; but to try to help you see what's right
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Rage Against the Machine: Inside out burning fight

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Rage Against the Machine: Inside out burning fight

Skomentuj tekst

Rage Against the Machine: Inside out burning fight

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • out my hand piosenka machina

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Inside out burning fight - Rage Against the Machine, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Inside out burning fight - Rage Against the Machine. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Rage Against the Machine.