Ras Luta: W stron

Tekst piosenki

Brak wideo

Ras Luta

Teksty: 24 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Ras Luta: W stron

W stronę światła,w stronę światła,w stronę światła.Słuchaj mnie,przez całe życie szukasz jednej z wielu drógBabilonio mam ja ciebie,to nieprzyjaciel to twój wrógNaprawdę lepiej potknąć się o jego prógniż mieszkać tam gdzie zapanował wieczny bródZastanów się czego chceszbo z twojej sytuacji tylko jedno wyjście jestPamiętaj też, co twoje zawsze bierz,to jest prawdaBracie ja to wiem i ty to wieszRef:W stronę światła, ciągle idź.Twa dusza jest spragniona,Rastafarai jest da ci picJa mówię w stronę światła ciągle idź,Jego miłość da ci wszystko.O co za radość, co za szczęścieJeszcze może by tu być.Życie darem wielkim jest,przestań narzekać, zacznij żyć,przestać się w sobie chować,głowę w piasku przestań kryć.W labiryncie twego życia,miłość to "Ariady Nić", ej.Niech cały świat obudzi się,i w stronę tego dźwięku niech nadstawi uszy swe.Pamiętaj że, on da ci to co chcesz,bo kiedy ziemia jest spragnionaRastafarai zsyła deszczRef:W stronę światła ciągle idź.Twa dusza jest spragniona,Rastafarai jest da ci pic,Ja mówię w stronę światła ciągle idź,Jego Miłość da ci wszystkoBabilon nie da ci nic.W strone światła ciagle idź.Twa dusza jest spragniona,Rastafarai jest da ci pic,Ja mówie w stronę światla ciagle idz,Jego Miłość da ci wszysko. JejejejePosłuchaj, te słowa sa gorące jak piec.Ja nie będę łamał szczękę ja nie chce łamać serc.Ja chce, wciąż iść do przodu,Ciągłe w dobrą stronę biec.Aby odczuć swój lęk, to jest miłości dźwiękA wiec:Nawet kiedy na tej drodze czasem potkniesz sięPamiętaj że jest kto ktoś wciąż obrania cieRASTAFARAIOn widzi i wie, będzie dobrze nigdy nie będzie źleRef:W stronę światła ciągle idź.Twa dusza jest spragniona,Rastafarai jest da ci picJa mowie w stronę światła ciągle idź,Jego miłość da ci wszystkoBabilon nie da ci nic.W stronę światła ciągle idz.Twa dusza jest spragniona,Rastafarai jest da ci picJa mowie w stronę światła ciągle idź,Jego Miłość da ci wszystko.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ras Luta: W stron

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ras Luta: W stron

Skomentuj tekst

Ras Luta: W stron

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W stron - Ras Luta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W stron - Ras Luta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ras Luta.