Ras Luta: W stron

Tekst piosenki

Brak wideo

Ras Luta

Teksty: 24 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Ras Luta: W stron

W stronę światła,w stronę światła,w stronę światła.Słuchaj mnie,przez całe życie szukasz jednej z wielu drógBabilonio mam ja ciebie,to nieprzyjaciel to twój wrógNaprawdę lepiej potknąć się o jego prógniż mieszkać tam gdzie zapanował wieczny bródZastanów się czego chceszbo z twojej sytuacji tylko jedno wyjście jestPamiętaj też, co twoje zawsze bierz,to jest prawdaBracie ja to wiem i ty to wieszRef:W stronę światła, ciągle idź.Twa dusza jest spragniona,Rastafarai jest da ci picJa mówię w stronę światła ciągle idź,Jego miłość da ci wszystko.O co za radość, co za szczęścieJeszcze może by tu być.Życie darem wielkim jest,przestań narzekać, zacznij żyć,przestać się w sobie chować,głowę w piasku przestań kryć.W labiryncie twego życia,miłość to "Ariady Nić", ej.Niech cały świat obudzi się,i w stronę tego dźwięku niech nadstawi uszy swe.Pamiętaj że, on da ci to co chcesz,bo kiedy ziemia jest spragnionaRastafarai zsyła deszczRef:W stronę światła ciągle idź.Twa dusza jest spragniona,Rastafarai jest da ci pic,Ja mówię w stronę światła ciągle idź,Jego Miłość da ci wszystkoBabilon nie da ci nic.W strone światła ciagle idź.Twa dusza jest spragniona,Rastafarai jest da ci pic,Ja mówie w stronę światla ciagle idz,Jego Miłość da ci wszysko. JejejejePosłuchaj, te słowa sa gorące jak piec.Ja nie będę łamał szczękę ja nie chce łamać serc.Ja chce, wciąż iść do przodu,Ciągłe w dobrą stronę biec.Aby odczuć swój lęk, to jest miłości dźwiękA wiec:Nawet kiedy na tej drodze czasem potkniesz sięPamiętaj że jest kto ktoś wciąż obrania cieRASTAFARAIOn widzi i wie, będzie dobrze nigdy nie będzie źleRef:W stronę światła ciągle idź.Twa dusza jest spragniona,Rastafarai jest da ci picJa mowie w stronę światła ciągle idź,Jego miłość da ci wszystkoBabilon nie da ci nic.W stronę światła ciągle idz.Twa dusza jest spragniona,Rastafarai jest da ci picJa mowie w stronę światła ciągle idź,Jego Miłość da ci wszystko.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ras Luta: W stron

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ras Luta: W stron

Skomentuj tekst

Ras Luta: W stron

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Pa Mis Muchachas (ft. Becky G, Nicki Nicole i Nathy Peluso) Christina Aguilera
  „Tengo y yo solita me mantengo Pa' dondequiera voy y vengo Hago temblar el piso Y no pido permiso Cuando llego no aviso Una mujer tan dura como yo Fue la que me enseñó todo este flow Esta ”
 • SG (feat. Megan Thee Stallion, Lisa of Blackpink, Ozuna) DJ SNAKE
  „Jaja Woh-oh-oh Dime qué va' a hacer ¿Qué va' a hacer? ¿Qué va' a hacer? Dímelo, Yampi Woh-oh, oh-oh Woh-oh-oh, oh-oh Woh-oh-oh-oh Ozuna, baby Baila, what you want? Dance with you I'll sway”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W stron - Ras Luta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W stron - Ras Luta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ras Luta.