Raz Dwa Trzy: Id

Tekst piosenki

Brak wideo

Raz Dwa Trzy

Teksty: 57 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Raz Dwa Trzy: Id

idę przed siebie przed siebie to tamw innym kierunku niż wybrałbym samnawet w przeciwnym lecz idę więc chcęniestety nie wiem skąd ani gdzieidę przed siebie ze śladów mych stópsądzę że to właśnie może być ruchślady są za mną i moje a także miedzy śladami śladów jest brakidę wraz ze mną porusza się cieńon też określa tu noc albo dzieńmiast w pojedynkę idziemy we dwóchi nie dowiodę że to nie mój duchidę idziemy dążymy więc doruch by się odbył potrzebne jest tłoa tym jest to czym nie ja i mój cieńchociaż my również możemy być tłemidę idziemy lecz coś jest nie takbliżej przed nami czy prędzej już zapunkt odniesienia współrzędna czy ośtrudno powiedzieć bo trudno jest dojśćidę by dotrzeć wręcz idę by iśćczynność jest skutkiem przyczyną jest myśljak idę tak przecież nie iść bym mógłkoniec na końcu są ślady mych stóp
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Raz Dwa Trzy: Id

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Raz Dwa Trzy: Id

Skomentuj tekst

Raz Dwa Trzy: Id

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Iluzja SONIA
  „Patrzę na Ciebie teraz najlepiej mi jest, leżysz tu obok słyszę cichy dziecka śmiech. Iluzja znika budzę się, sama w pokoju.. Ja przeleżałam milion łez Nie chcę wracać Zastaw mnie Ty wiesz,”
 • ZNIKAM NA CHWILĘ MONA
  „6 rano a na głowie ciągle milion spraw wciąż napędza mnie wspomnieniem, tamten stary świat i nawet kiedy zasnąć chcę i otulić się wciąż muszę wejść w ten szary dzień! Wciąż nie wierze ze od życia”
 • Jeździec ReTo
  „Daje buta do spodu auto rusza spod domu zapierd*ala nie ma tu jednego kuca jak szogun karmie płuca - do obu biorę bucha mam spokój wpypeir* jeśłi chcesz mi to zakłócać b o po chu? z nieba”
 • BEAUTIFUL JAMES Placebo
  „Bring me back to life Never let me go Your troubles and your strife I saw them Take me by the hand As we cross through battlefields Nobody understands Cause there's nobody at the wheel ”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy Utwór podpisany OLIWKA BRAZIL 'BIG MOMMY'”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ide idziemy raz dwa trz

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Id - Raz Dwa Trzy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Id - Raz Dwa Trzy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Raz Dwa Trzy.