Raz Dwa Trzy: Id

Tekst piosenki

Brak wideo

Raz Dwa Trzy

Teksty: 57 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Raz Dwa Trzy: Id

idę przed siebie przed siebie to tamw innym kierunku niż wybrałbym samnawet w przeciwnym lecz idę więc chcęniestety nie wiem skąd ani gdzieidę przed siebie ze śladów mych stópsądzę że to właśnie może być ruchślady są za mną i moje a także miedzy śladami śladów jest brakidę wraz ze mną porusza się cieńon też określa tu noc albo dzieńmiast w pojedynkę idziemy we dwóchi nie dowiodę że to nie mój duchidę idziemy dążymy więc doruch by się odbył potrzebne jest tłoa tym jest to czym nie ja i mój cieńchociaż my również możemy być tłemidę idziemy lecz coś jest nie takbliżej przed nami czy prędzej już zapunkt odniesienia współrzędna czy ośtrudno powiedzieć bo trudno jest dojśćidę by dotrzeć wręcz idę by iśćczynność jest skutkiem przyczyną jest myśljak idę tak przecież nie iść bym mógłkoniec na końcu są ślady mych stóp
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Raz Dwa Trzy: Id

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Raz Dwa Trzy: Id

Skomentuj tekst

Raz Dwa Trzy: Id

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ide idziemy raz dwa trz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Id - Raz Dwa Trzy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Id - Raz Dwa Trzy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Raz Dwa Trzy.