Religijne: Abba Ojcze

Tekst piosenki

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27
Profil artysty

Tekst piosenki

Religijne: Abba Ojcze

Ty wyzwoliłeś nas PanieZ kajdan i samych siebieA Chrystus stając się bratemNauczył nas wołać do Ciebie:Abba Ojcze! Abba Ojcze! Abba Ojcze! Abba Ojcze!2. Bo Kościół jak drzewo życiaW wieczności zapuszcza korzeniePrzenika naszą codziennośćI pokazuje nam CiebieAbba Ojcze!3. Bóg hojnym Dawcą jest życiaOn wyswobodził nas z śmierciI przygarniając do siebieUczynił swoimi dziećmi.Abba Ojcze!4. Wszyscy jesteśmy braćmiJesteśmy jedną rodziną.Tej prawdy nic już nie zaćmiI teraz jest jej godzina.!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Abba Ojcze

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
80 %
20 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Abba Ojcze

Skomentuj tekst

Religijne: Abba Ojcze

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (22 grudnia 2015, 00:01)
Re: Religijne - Abba Ojcze
Autor jak najbardziej znany. Dzisiaj odszedł do Domu Ojca.

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Równy start (feat. ZBUKU, Jano Polska Wersja) Chris Carson x DJ Soina
  „Nie miały perspektyw i wzorców zwykłe chłopaki z podwórek gdzie najebany sąsiad chciał udusić babę sznurem ja kryłem pod kapturem naturę i swój talent że się uda wyrwać jeszcze wtedy nie wiedziałe”
 • 1-2 X Natalia Szroeder
  „A może się przetnę na pół I dam ci jedna połowę Druga zostanie jak jest Po jednej połowie na głowie Może się stanę powietrzem I będziesz mnie mógł wdychać mnie wszędzie I się stanę strumieniem”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • Za mordę złapani Ivan Komarenko
  „Normalność się kuli cichutko jak myszka Tak skromnie się tuli w pąsowych policzkach A chamstwo w dostatku panoszy się wszędzie Po smacznym obiadku, w królewskim obłędzie! Milczenie jest owiec, a”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • abba ojcze tekst
 • tekst abba ojcze
 • tekst piosenki abba ojcze
 • słowa piosenki abba ojcze
 • pieśń abba ojcze tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Abba Ojcze - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Abba Ojcze - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.