Religijne - Dobra Matko tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Dobra Matko - Tekst piosenki

Wykonawca:
Statystyki wykonawcy:
Teksty623
Tłumaczenia0
Wideo19


Tekst piosenki

Religijne: Dobra Matko

Dobra Matko i Królowo z Jasnej Góry,Z wdzięcznym sercem dziś ku Tobie wznoszę wzrokNie potrafię podziękować za Twe serce,Którym wspierasz każdy czyn mój, każdy krok.Ref. Jesteś tuż obok mnie, jesteś ze mną,W rannej mgle, w słońcu dnia i w noc ciemną,Wspierasz mnie, chronisz mnie w swych ramionach,Jesteś tuż obok mnie w każdy dzień.2. Gdy upadam, Ty wyciągasz do mnie ręce,Gdy mi ciężko, Ty oddalasz to, co złe,Twą obecność czuję zawsze, czuję wszędzie,Z Tobą Matko tak radosne serce me.3. Choćby chmury przysłoniły Cię, Maryjo,I zginęła gdzieś za nimi Twoja twarz,Wiem, że serce Twe i oczy zawsze żyją,Wiem, że Jesteś przy mnie blisko, wiem, że trwasz.
Autor tekstu: Pieśń religijna

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Dobra Matko

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie Dodaj swoje tłumaczenie

Inne teksty wykonawcy

 • Religijne Dobry B
  "Dobry Bóg, wykrzykuj to z radością, Dobry Bóg, uwielbiaj Go. Dobry Bóg, On zwątpić nie pozwoli, Dobry Bóg, On prawdą jest. Gdy Jego miłość ogarnia mnie, W sercu radość mam, "
 • Religijne Dobry Panie
  "Ref: Dobry Panie, uczyń z nas narzędzia Twojego pokoju.Spraw, abyśmy siali miłość tam,gdzie panuje nienawiść.Dozwól nieść wybaczenie tam,gdzie panuje krzywda.Spraw, abyśmy siali jedność tam,gdzie panu"
 • Religijne Duchu Bo
  "Duchu Boży przyjdź napełnij mnie(Duchu Boży...)Duchu Boży przyjdź i ochrzcij mnie(i ochrzcij mnie)Duchu Boży przyjdź i uświęć mniePrzyjdź i zamieszkaj w duszy mej(Przyjdź...)Duchu Boży przyjdź i uzdró"
 • Religijne Duchu m
  "Duchu mądrości, rozświeć myśl,Nadprzyrodzony daj nam smak,Byśmy umieli dostrzec dziśTwej obecności w świecie znak.2. Wprowadź w tajniki Bożych prawd,Bo Ty je sam najlepiej znasz,Roznajśnij umysł nasz "
 • Religijne Duchu ogniu, duchu
  "Ref. Duchu Ogniu, Duchu Żarze, Duchu Światło, Duchu Blasku,Duchu Wichrze i Pożarze, ześlij płomień Twojej łaski.1. Chcesz, rozpalisz i rozognisz, serca wzniesiesz na wysokość: w ciemność rzucisz blask"

Religijne: Dobra Matko
Oceń tekst piosenki
67 %
33 %
Ocen: 6


muzyka.interia.pl


omnibusombibus 2

Skomentuj tekst piosenki

Religijne: Dobra Matko

Komentarze: 3
Dodaj komentarz
Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (0)
Re: Religijne - Dobra Matko
~Gość 13 listopada 2016, 05:41
Piekna piesn jestes tuz obok mnie.
Ciekawe?
1
0

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (0)
Re: Religijne - Dobra Matko
~Gość 11 maja 2013, 14:27
Bardzo dziękuje wam
Ciekawe?
2
0

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (0)
Re: Religijne - Dobra Matko
~Gość 11 maja 2013, 14:25
Bardzo dziekuje ten tekst bardzo mi pomógł !
Ciekawe?
0
0

Dodaj komentarz

Polecane na dziś

teksty piosenek

 • Dj Decks Mixtape 7 Miejscowi (Mr.Capone-E / Major SPZ / Kasia Tontor )
  "Polska , Ameryka Paprykarz Major Spec Naz Mixtape nuemr 7 Sprawdź DJ Decksa Dresy i czapeczka Towar do woreczka dzielę Życie to hustlerka, kurwy i złodzieje Wódka w każdym sklepie, prochy na te"
 • Tau Kod
  "Co by było gdybym cię nie spotkał Co bym mówił, jakbym wyglądał Co by było gdybym cię nie poznał Nie poznał cię Co by było gdybym cię wycofał W co bym wierzył Gdzie bym podążał Co by było gdyby"
 • OKI, Paluch, Kubi producent Za każdą z moich próśb
  "OKI : To za każdą z moich próśb szczerze was przepraszam nic nie wiecie o mnie płakałem kiedy była susz w żyłach alkoholik kurz nie zabierzesz moich dusz to za każda z moich próśb szczerze "
 • szymeh & VBS PROMETAZYNA
  "Sukinsyny, Sukinsyny Nie umiecie w trapy to was kurwa nauczymy nie z nami te numery nie z nami takie dymy nie wchodź mi za stery nie wchodź mi do PROMETAZYNY Skurwysyny Sukinsyny, Sukinsyn"
 • Profesor Smok x Kazet Juggernaut (feat. Floral Bugs)
  "Dobra moje różowe kucyki, Zaczynamy! Ej! TO bliższe dzieci nie dal mne Bo mnie wyróznia raczej skrajne podejście do hip hopu Plus wyrzutnia rakiet w japie Nie słuchasz tego z mina Hana Solo w"

Użytkownicy poszukiwali

 • dobra matko tekst
 • dobra matko i królowo tekst
 • jesteś tuż obok mnie jesteś ze mną
 • dobra matko i królowo z jasnej góry tekst
 • jesteś tu obok mnie jesteś ze mną

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

teksty piosenek


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 1999-2020 INTERIA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.
Teksty piosenek i tłumaczenia: ilość w serwisie - 687 585