Religijne: Drzewo

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 627 Tłumaczenia: 1 Wideo: 58

Tekst piosenki

Religijne: Drzewo

Nie tak miało być, w raju miałeś żyć Mogłeś wszystko miećRajskich ptaków śpiew, taniec rajskich drzewMogłeś to miećDobry Ojciec Bóg wskazał jedną z drógPrawdę pośród kłamstwJedno krótkie nie i stało się Ref.: Adamie i Ewo, zostawcie to drzewo To wcale nie wróży niczego dobrego2. Nie tak miało być, w raju miałeś żyćMogłeś wszystko miećTeraz płaczesz bo gdzieś zgubiłeś toCo twym szczęściem jestDobry Ojciec Bóg dał nam jedną z drógPrawdę pośród kłamstwJedno krótkie tak i wszystko masz
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Drzewo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Drzewo

Skomentuj tekst

Religijne: Drzewo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • krótkie piosenki religijne
 • drzewo piosenka religijna
 • krótkie pieśni religijne
 • piosenki religijne krótkie
 • drzewo piosenka religijne

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Drzewo - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Drzewo - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.