Religijne: Jak Franciszek

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 630 Tłumaczenia: 5 Wideo: 369

Tekst piosenki

Religijne: Jak Franciszek

Jak Franciszek ubogi nasz brat wyruszamy dzisiaj w świat. Ewangelią żyć pragniemy, przykład ludziom dawać chcemy. Idąc w góry i doliny śpiewać chcemy Bogu pieśń, braciom, siostrom dawać radość, bo Jezus z nami jest. Ref. My z Chrystusem w San Damiano wyruszamy dzisiaj w świat i ty chodź bracie z nami do nieba wydeptać szlak. Jak Franciszek ubogi nasz brat klaskać w dłonie chcemy w takdo melodii braci ptaków, polnych ziół, traw i maków. My jesteśmy heroldami Tego, który stworzył świat. Pana niebios kuglarzami- zdobywamy dla Niego świat. Jak Franciszek ubogi nasz brat wyruszamy dzisiaj w świat. Razem chcemy dojść do celu,do nieba, gdzie świętych wielu.Wielka radość więc z nas bije,gdy spotkamy polny kwiat,bo my wiemy, że to wszystko,to miłości Bożej znak.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Jak Franciszek

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Jak Franciszek

Skomentuj tekst

Religijne: Jak Franciszek

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak Franciszek - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak Franciszek - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.