Religijne: Raduj sie Mario

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 627 Tłumaczenia: 1 Wideo: 58

Tekst piosenki

Religijne: Raduj sie Mario

Ref. Nie bój się Mario albowiem z Ducha Świętego jest ten,który się z ciebie narodzi. 1. Rozraduj się Maryjo Pełna łaski Pan z tobą Błogosławiona jesteś2. Oto poczniesz i zrodziszSyna BogaJezusaOdkupiciela świata3. Będzie nazwany SynemNajwyższegoBóg da MuTron praojca Dawida4. A On będzie panowałPoprzez wiekiBez końcaKu chwale Boga Ojca5. Moc najwyższego BogaBędzie z TobąDuch ŚwiętyOkryje ciebie cieniem6. Z tego powodu Święte, Które zrodziszZwać będąSynem Wszechmogącego7. Oto również ElżbietaTwoja krewnapoczęłaI jest w szóstym miesiącu8. Więc nie bój się MaryjoI nie lękajDla BogaNic nie jest niemożliwe
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Raduj sie Mario

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Raduj sie Mario

Skomentuj tekst

Religijne: Raduj sie Mario

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • raduj sie piosenka religijna
 • raduj sie maryjo
 • raduj sie maryjo

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Raduj sie Mario - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Raduj sie Mario - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.