Republika: Noc wampira

Tekst piosenki

Republika

Teksty: 128 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16
Profil artysty

Tekst piosenki

Republika: Noc wampira

Noc wampira idziewampir i nocnoc wampira idziewampir i noci noc noc wampira idziewampir i nocnoc wampira idziewampir i noci noc...noc...wampir i noc jeszcze dzień pożyjeszdzień albo dwanoc wampira idziespada na krajna kraj...jeszcze dzień pożyjeszdzień albo dwanoc wampira idziespada na krajna kraj...na kraj...inwazja spadnie na krajspadnie na krajinwazja spadnie na krajspadnie na kraj jeszcze dzień pożyjeszdzień albo dwanoc wampira idziespada na krajna kraj...na kraj...na kraj...na kraj...A teraz będzie najlepszeezspeljan eizbęb zaret ainwazjaezspeljan eizbęb zaret ainwazjaezspeljan eizbęb zaret ano i co?inwazjanie mówiłemnie mówiłemnie mówiłemmełiwóm ein inwazja spadnie na krajspadnie na krajinwazja spadnie na krajspadnie na krajspadnie na krajinwazjaspadnie na krajinwazja spadnie krajinwazjaspadnie na krajinwazjaspadnie na krajinwazjaspadnie na krajinwazjainwazja spadnie na krajspadnie na krajspadnie na kraj...
Autor tekstu: Grzegorz Ciechowski
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Republika: Noc wampira

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
1 %
99 %

Inne teksty wykonawcy

Republika: Noc wampira

Skomentuj tekst

Republika: Noc wampira

Komentarze: 2

Sortuj

~Gość (26 września 2019, 06:44)
Re: Republika - Noc wampira
Natychmiast kara śmierci dla zENKA mARTYNIUKA-KROPPA=ANIKIEJA-WARTOTA=WT=Longinusa=Bandyta KGB szpieg Leszek Czarnecki=GetBack, sadysta=gwałciciel mojej żony-akademii-ochrony osobistej, zaborca mojego banku ! To bandyta złodziej-oszsut, wspólnika bankstera Mateusza MOrawieckiego-kGB=LWP=KGMO gwałciciela mojej żony Beaty premier RP ! Do dziś trzymają w więzieniu 4RP=MI6 niwinną premier RP Beatę Urbanowicz-Najnert żonę-ochronę osobistą J !!!!! Afera w UE !!!! Co robi policja kryminalna - ŻW i inne służby specjalne !? Wstyd !

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Noc wampira - Republika, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Noc wampira - Republika. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Republika.