Roan - Wysoko ponad tekst piosenki - Teksciory.pl

Roan: Wysoko ponad

Tekst piosenki

Brak wideo

Roan

Teksty: 19 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Roan: Wysoko ponad

Kiedy noc obejmuje cię chłodem swoich rąkBudzi w tobie lęk niespokojnyPrzyjdziesz tu zamkniesz drzwiOdkryjemy całą magię gwiazdWierzę mocno takWiem że znajdziesz w sobieTaką siłę jaką maSzalejący w chmurach wiatrUwierz mi jak błękitne ptaki wzbijemy sięPonad świat wysoko jak najwyżej zabiorę cięJesteś tu tak blisko mnie kiedy nagi świtPuka nam do drzwi jesteś przy mnieUlic krzyk za oknami już za chwilę stąd przegoni nasWierzę mocno takWiem że znajdziesz w sobieTaką siłę jaką maSzalejący w chmurach wiatrUwierz mi jak błękitne ptaki wzbijemy sięPonad świat wysoko jak najwyżej zabiorę cięI żaden świt nie będzie nigdy dzielił nasUwierz mi...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Roan: Wysoko ponad

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Roan: Wysoko ponad

 

Skomentuj tekst

Roan: Wysoko ponad

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (27 lutego 2018, 13:35)
Re: Roan - Wysoko ponad
To nie to co chciałam. :(

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wysoko ponad - Roan, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wysoko ponad - Roan. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Roan.