Robert Kasprzycki: Na do widzenia

Tekst piosenki

Brak wideo

Robert Kasprzycki

Teksty: 67 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Robert Kasprzycki: Na do widzenia

Już nie wyjdziemy z tego ogroduklamka zapadła w głęboki sennic już nie widzę z wysokich schodówschodzi do ciebie niebieski cieńNigdy nie mogłem sobie przypomniećtego co jeszcze nie stało siętego co we mnie zostanie po mniezanim powieki przysypie śniegNie zabieraj mi - na do widzeniatamtych kilku chwil nie zamieniajJeśli naprawdę kiedyś nadejdzieszpanie obłoków ptaków i szkłazabierz mi wszystko co tylko zechceszzabierz mi wszystko niewiele mamNie zabieraj mi - na do widzeniatamtych kilku chwil nie zamieniajTen który pierwszy rzucił kamieniemnie był bez winy pamiętam smakkolor ucieczki przed własnym cieniempamiętam teraz czego mi brakWięc nie zabieraj mi na do widzeniatamtych kilku chwil nie zamieniajmoże będę mógł z nich zbudowaćcałkiem inny świat inne słowa
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Robert Kasprzycki: Na do widzenia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Robert Kasprzycki: Na do widzenia

Skomentuj tekst

Robert Kasprzycki: Na do widzenia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na do widzenia - Robert Kasprzycki, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na do widzenia - Robert Kasprzycki. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Robert Kasprzycki.