Robert Kasprzycki: Uwierz mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Robert Kasprzycki

Teksty: 67 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Robert Kasprzycki: Uwierz mi

Starannie studiowany gest,kolokwium z przeszłych słów i miejsc,podziwiasz go, przyciąga cię twój magnes.Busola serca, wieczny lód,gdzieś skamielina suchych ust.Wszystko przepływa obok ciebie czas i krew.Trudno uwierzyć - uwierz mi, w to że ktoś kiedyś tutaj był,kto, wielkie słowo, nazbyt wielkie - kochał ją.Trudno uwierzyć - uwierz mi, tym trudniej, że to przecież ty,tym łatwiej, że to przecież tylko ty.Znów ten wystudiowany gestmyślałeś już że śmieszył cię,naiwny zbyt skuteczny chwyt w parterze.Gdy na kolana padasz samz podziwu wpół, a wpół dla braw.Wszystko przepływa pozostajeczysty gniew.Trudno uwierzyć - uwierz mi, w to że ktoś kiedyś tutaj byłkto wielkie słowo nazbyt wielkie kochał ją.Trudno uwierzyć - uwierz mi, tym trudniej że to przecież tytym łatwiej że to przecież tylko ty.Bo tylko ona umie tak,patrząc nie widzieć, zresztą jak -przecież od dawna jesteś dla niej przezroczysty.Znów szklaną windą zjeżdżasz w głąb,na dachu świata ujrzysz ją,sobą zdziwiony znów usłyszysz własny śpiew.Trudno uwierzyć - uwierz mi, w to że ktoś kiedyś tutaj byłkto wielkie słowo nazbyt wielkie kochał jąTrudno uwierzyć - uwierz mi, tym trudniej, że to przecież ty.tym łatwiej że to przecież tylko ty.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Robert Kasprzycki: Uwierz mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Robert Kasprzycki: Uwierz mi

Skomentuj tekst

Robert Kasprzycki: Uwierz mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • uwierz tylko w słowo puosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Uwierz mi - Robert Kasprzycki, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Uwierz mi - Robert Kasprzycki. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Robert Kasprzycki.