Robert Kasprzycki: Uwierz mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Robert Kasprzycki

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Robert Kasprzycki: Uwierz mi

Starannie studiowany gest,kolokwium z przeszłych słów i miejsc,podziwiasz go, przyciąga cię twój magnes.Busola serca, wieczny lód,gdzieś skamielina suchych ust.Wszystko przepływa obok ciebie czas i krew.Trudno uwierzyć - uwierz mi, w to że ktoś kiedyś tutaj był,kto, wielkie słowo, nazbyt wielkie - kochał ją.Trudno uwierzyć - uwierz mi, tym trudniej, że to przecież ty,tym łatwiej, że to przecież tylko ty.Znów ten wystudiowany gestmyślałeś już że śmieszył cię,naiwny zbyt skuteczny chwyt w parterze.Gdy na kolana padasz samz podziwu wpół, a wpół dla braw.Wszystko przepływa pozostajeczysty gniew.Trudno uwierzyć - uwierz mi, w to że ktoś kiedyś tutaj byłkto wielkie słowo nazbyt wielkie kochał ją.Trudno uwierzyć - uwierz mi, tym trudniej że to przecież tytym łatwiej że to przecież tylko ty.Bo tylko ona umie tak,patrząc nie widzieć, zresztą jak -przecież od dawna jesteś dla niej przezroczysty.Znów szklaną windą zjeżdżasz w głąb,na dachu świata ujrzysz ją,sobą zdziwiony znów usłyszysz własny śpiew.Trudno uwierzyć - uwierz mi, w to że ktoś kiedyś tutaj byłkto wielkie słowo nazbyt wielkie kochał jąTrudno uwierzyć - uwierz mi, tym trudniej, że to przecież ty.tym łatwiej że to przecież tylko ty.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Robert Kasprzycki: Uwierz mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Robert Kasprzycki: Uwierz mi

Skomentuj tekst

Robert Kasprzycki: Uwierz mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Na darmo Julia Wieniawa
  „Nie do końca wierze, że to może być ten czas Nie zakładam już niczego Z niczym się nie wiąże od tak Nie do końca wierze Ze to może być mój dzień Może się okaże że się sparzę Trudno zatem ”
 • Naprawdę jesteś Michał Rudaś
  „Po co złota jasny blask, kiedy mamy słońce w nas? Po co Tobie miasta gwar, kiedy wiatrem tańczy las? Po co o Twe losy strach? Niechaj go rozwieje wiatr. Słuchaj co w twym sercu gra, niech melodia”
 • GANG 2 mgng
  „Tag gruda już smakuje Właśnie tak Wyczuwam dobrą fazę cały czas Melanż nas ponosi, dobry vibe A w głośnikach już słychać masno gang Mamalo mamae Gang i je Mamalo mamae Gang Wszyscy łapy w g”
 • I Can’t Have Love, I Want Power Halsey
  „All of this is temporary Don’t call me by my name All of this is temporary Watch as i separate For your sake All of this is temporary This women will not go quietly!!! Don’t wait for me ”
 • E jak Elita Elita
  „W Elicie wszyscy to zgrana paczka Idę przez życie w wygodnych laczkach Elita wita wszystkich na lajcie Do zobaczenia gdzieś tam ja jachcie -- W skład ELITY wchodzą influencerzy, tiktokerzy, you”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • uwierz tylko w słowo puosenka

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Uwierz mi - Robert Kasprzycki, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Uwierz mi - Robert Kasprzycki. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Robert Kasprzycki.