Róże Europy: Teraz

Tekst piosenki

Brak wideo

Róże Europy

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Róże Europy: Teraz

Mam dla ciebie coś co byś chciała mieć niekoniecznie teraz tak niewielu z nas ma w sobie to coś nieważnego teraz kiedy czujesz że wszystko wali się dzieje się tak teraz szukaj tego w nas bo to zmienia świat teraz teraz teraz tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak pięknie tutaj jest obok Ciebie też ja widze to teraz jaki to ma sens przegrać znowu coś konkretnego teraz kiedy czujesz że tracisz swoje sny dzieje się tak teraz szukaj tego w nas bo to zmienia świat teraz teraz teraz tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak niewiele jest śmiechu wokół nas szukaj tego w nas bo to zmienia świat zmienia zmienia zmienia tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Róże Europy: Teraz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Róże Europy: Teraz

Skomentuj tekst

Róże Europy: Teraz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • róże europy teraz
 • róże europy piekna dziewczyno
 • róze europy piosenka . . wymaga odwagi wyrzeczeñ

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Teraz - Róże Europy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Teraz - Róże Europy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Róże Europy.