Ryszard Rynkowski: Ten sam klucz

Tekst piosenki

Brak wideo

Ryszard Rynkowski

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Ryszard Rynkowski: Ten sam klucz

Powiedz mi, Dlaczego z naszych domów wieje chłód ? W dotyku klamek mieszka tylko lód? A ludzi bliskich zamiast czułych słów Łączy tylko.,. ten sam klucz, Powiedz mi, Dlaczego ojciec z synem obcy są? Mijają się jak cienie, w oczach mają wosk? A kiedyś tyle serca, tyle czułych słów, Dzisiaj tylko ten sam klucz, Bo niebo jest w nas Zamknięte na klucz, Dziś otwórz je nam, Panie mój. Tu matka, a tam córka, zobacz, wspólny dom, Dla obcych są tak miłe jak najczulsza dłoń, Dla siebie takie obce, żadnych czułych słów. Co je łączy ? Ten sam klucz, Bo niebo jest w nas.,. Sycimy się miłością, która cudza jest, Grzejemy się w jej blasku, w ogniach obcych świec,A nam przez gardło w domu nie chcą przejśćZwykłe słowa: Kocham Cię.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ryszard Rynkowski: Ten sam klucz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ryszard Rynkowski: Ten sam klucz

Skomentuj tekst

Ryszard Rynkowski: Ten sam klucz

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 3 kwietnia 2016, 22:05)
Re: Ryszard Rynkowski - Ten sam klucz
:) ssssuuuppppeer

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna gdy”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ten sam klucz
 • ten sam klucz Rynkowski chwyty
 • ten sam klucz rynkowski tekst
 • ryszard rynkowski ten sam klucz
 • bo niebo jest w nas

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ten sam klucz - Ryszard Rynkowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ten sam klucz - Ryszard Rynkowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ryszard Rynkowski.