Ryszard Rynkowski: Trzy siostry

Tekst piosenki

Brak wideo

Ryszard Rynkowski

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Ryszard Rynkowski: Trzy siostry

Spotkałem je jak dziś,Na stole szkło, w pokoju dym:Nadzieja, Wiara i Miłości cień moje siostry trzy.Bez wiary tamte dwie,A Wiara bez nadziei krzty,I wtedy jakiś głos,Wewnętrzny głos podpowiedział mi:Opiekuj sięWiarą swą,Nadzieję przytul,Bo masz tylko ją,I wiedz,Że Miłość kocha Cię.Siedziały smutne tak,Tak jakby tu nie było ich.Nadzieja, Wiara i Ta miłość, co chciała wstać i wyjść.Niechciane siostry trzy,Bo w życiu wciąż dla nich czasu brak.I pomyślałem, czyCzy tylko ja, tylko ja tak mam?Opiekuj sięWiarą swą,Nadzieję przytul,Bo masz tylko ją,I wiedz,Że Miłość kocha Cię.Opiekuj się itd.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ryszard Rynkowski: Trzy siostry

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ryszard Rynkowski: Trzy siostry

Skomentuj tekst

Ryszard Rynkowski: Trzy siostry

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka dla siostry tekst
 • dla siostry piosenka
 • trzy siostry piosenka
 • piosenka o siostrze tekst
 • trzy siostry rynkowski

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Trzy siostry - Ryszard Rynkowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Trzy siostry - Ryszard Rynkowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ryszard Rynkowski.