Ryszard Rynkowski: Widzisz Marto

Tekst piosenki

Brak wideo

Ryszard Rynkowski

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Ryszard Rynkowski: Widzisz Marto

Kraj krzyży i chleba, Kupisz tu prawo "na lewo", Bo tu już nic nie liczy się, Kraj piekła i nieba, Sprzedasz tu prawo "na lewo", Bo zło tu kpi z wiary Twej, Widzisz Marto jak to jest, Tu naszym strachem karmią się. Dla nich prawo, dla nas słabość, Nasz lęk, nasz strach jest siłą ich! Znów nas zwiodą Ci na szczycie schodów, Kto wie, kto wie, który raz? Widzisz Marto jak to jest, Tu zwykli ludzie boją się. Kraj krzyży i chleba, Kupisz tu prawo "na lewo", Bo tu już nikt nie broni Cię, Kraj piekła i nieba, Sprzedasz tu prawo "na lewo",Bo zło tu kpi z wiary Twej.Widzisz Marto jak to jest, Nie można nigdy poddać się,Poddać się, Poddać się, Nie,
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ryszard Rynkowski: Widzisz Marto

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ryszard Rynkowski: Widzisz Marto

Skomentuj tekst

Ryszard Rynkowski: Widzisz Marto

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • widzisz marto jak to jest tekst
 • ryszard rynkowski widzisz marto
 • Slowa piosenki z filmu widzisz marto

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Widzisz Marto - Ryszard Rynkowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Widzisz Marto - Ryszard Rynkowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ryszard Rynkowski.