Seweryn Krajewski: Diab

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 147 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Diab

Że ty wolisz sławnych, pięknych i bogatych,to ci z oczu patrzy, to są stare prawdy.Że w dorosłym życiu będę ci kłopotem,zgoda, zgoda, zgoda, powiesz mi to potem.A na razie światła nie gaś i miłości też,bo na obu nocy brzegach znajdziesz tylko deszcz.A na deszczu diabły rosną, diabły sieje wiatr,trzymaj mnie za rękę mocno, bo się skończy świat.To już piąta zima naszej prowizorki,bierzesz mnie jak cytat z nieciekawej książki.Że nie jestem w końcu lordem i pilotem,zgoda, zgoda, zgoda, powiesz mi to potem.A na razieŻe ja znałem oczy jasne i zielone,co patrzyły chętnie w moją ciemną stronę.Że nie jestem twoim sprzętem ani kotem,zgoda, zgoda, zgoda, powiem ci to potem.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Diab

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Diab

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Diab

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki'krajewski e

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Diab - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Diab - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.