Seweryn Krajewski: Pa

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Pa

Czy to miejsce jest wolne? Gdybym ja był cichym wiatrem z gór, dla Ciebie był, pieśni grał. O długich lotach nad grzbietami skał o wielkich skrzydłach, które los Ci dał, grałbym grał. Gdybym ja był wiernym paziem Twym, u twoich stóp leżałbym. Przy pantofelku złotym zasypiałbym, pragnąłbym, nie śmiałbym. Jak to słodko światełkiem być, iskierką być, ledwie świt. Gdybym ja był lotnym piaskiem z mórz, uciekałbym z Twoich dróg. By nie zakurzyć Twych dostojnych nóg i zniknąć hen, gdzie płomień tylko mój, gdybym mógł. Gdybym ja był gwiazdą w niebie Twym, miłością Twą wzgardziłbym. Po niebie czarno-złotym żeglowałbym, płynąłbym, zginąłbym.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Pa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Pa

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Pa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pa - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pa - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.