Seweryn Krajewski - Serce wr tekst piosenki - Teksciory.pl

Seweryn Krajewski: Serce wr

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Serce wr

Za rok pójdziemy na zające, za rok ujrzymy się na łące, a dziś kładziemy dzieci spać, żeby jutro wstać. Za rok kupimy sobie kutry, za rok zgłębimy ciemne nurty, a dziś karmimy głodne psy, żeby z nami szły. Wróć moje serce, serce wróć, niemodną śpiewkę starą nuć. Co się zaczęło w mężnym śnie, to się nie może skończyć źle. Za rok pójdziemy na zające, za rok ujrzymy się na łące, a dziś liczymy każdy grosz, czy napełni kosz. Za rok będziemy bardzo młodzi, za rok nam wino nie zaszkodzi, my wciąż czekamy jak na bal tylko czegoś żal. Wróć moje serce Nie śmiej się miła, że to tak biedny batalion fartu brat. Ale za rogiem tuż, tuż czeka nadzieja w wianku z róż. Nie mów mi żono, że już czas odłożyć karty, krzyknąć pas. Bo na lotnisku moich snów świeci nadziei srebrny nów. Nie płacz kobieto, nie licz ran, uwierz poetom, uwierz nam. To się nie może skończyć źle, co się zaczęło w mężnym śnie. Come back my heart, come back my heart,let us begin and let us start As if we were my daddy watch or a new bottle full of Scotch.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Serce wr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Serce wr

 

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Serce wr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Tylko dla Twoich oczu (ft. Avi, Louis Villain, TPS) Kafar Dixon37
  „Zaczynaliśmy od zera Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać Przeszliśmy niejedno tu nieraz To i przejdziemy do sedna Robimy, co trzeba Nie składamy broni, nie składamy zeznań Robimy, co trzeba P”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Serce wr - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Serce wr - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.