Seweryn Krajewski: Serce wr

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Serce wr

Za rok pójdziemy na zające, za rok ujrzymy się na łące, a dziś kładziemy dzieci spać, żeby jutro wstać. Za rok kupimy sobie kutry, za rok zgłębimy ciemne nurty, a dziś karmimy głodne psy, żeby z nami szły. Wróć moje serce, serce wróć, niemodną śpiewkę starą nuć. Co się zaczęło w mężnym śnie, to się nie może skończyć źle. Za rok pójdziemy na zające, za rok ujrzymy się na łące, a dziś liczymy każdy grosz, czy napełni kosz. Za rok będziemy bardzo młodzi, za rok nam wino nie zaszkodzi, my wciąż czekamy jak na bal tylko czegoś żal. Wróć moje serce Nie śmiej się miła, że to tak biedny batalion fartu brat. Ale za rogiem tuż, tuż czeka nadzieja w wianku z róż. Nie mów mi żono, że już czas odłożyć karty, krzyknąć pas. Bo na lotnisku moich snów świeci nadziei srebrny nów. Nie płacz kobieto, nie licz ran, uwierz poetom, uwierz nam. To się nie może skończyć źle, co się zaczęło w mężnym śnie. Come back my heart, come back my heart,let us begin and let us start As if we were my daddy watch or a new bottle full of Scotch.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Serce wr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Serce wr

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Serce wr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Serce wr - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Serce wr - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.