Shakira: Donde estas corazon (englis)

Tekst piosenki

Brak wideo

Shakira

Teksty: 251 Tłumaczenia: 11 Wideo: 144

Tekst piosenki

Shakira: Donde estas corazon (englis)

Where are you Love? Yesterday I looked for you... on the floor, and in the sky, Dearest... and I didn't find you. I can't think that you're hiding from me Because my silence is sincere... It says 'yes' Where are you oLve? Come, return for me... that my life knots like an eight... if you're not here.. I want to think... that you won't falter... because on this planet, no one else exists that I could love. Chorus: Where are you Love? I looked for you yesterday WHere are you Love? And I didn't find you Where are you Love? You left here.. Looking for who-knows what... so far from me... and I can think.... and continue to think... that you won't falter because on this planet.. no one else exists... that I could possibly love. (Repeat Chorus) I looked for you in the wardrobe In the phone book under the car in black and in white in History books in magazines and on the radio. I searched for you in the streets You're Mother's A bootmaker's stand(?) In my change purse In two thousand religions I've even looked for you in my songs
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shakira: Donde estas corazon (englis)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shakira: Donde estas corazon (englis)

Skomentuj tekst

Shakira: Donde estas corazon (englis)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Donde estas corazon (englis) - Shakira, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Donde estas corazon (englis) - Shakira. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shakira.