Shout: Zbieraj si

Tekst piosenki

Brak wideo

Shout

Teksty: 28 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Shout: Zbieraj si

Znowu widzę za mną cień ktoś po mych piętach depcze mi Próbuje stanąć na, na drodze mejI jak wesz wciska się aby pobrudzić życie mi Bo przeszkadzają mu lepsi niż onZejdź z drogi mej bierz te ręceZostaw mnie Zabieraj się to nie Twój biznesZabieraj się i przestań łgaćZabieraj się Ty kreaturoZabieraj się bo wciąż mnie mdli Gdy patrzę na gębę Twą Za kogo Ty się masz że chcesz oceniać życie me Kto dał Ci prawo do pouczeń TwychJa dobrze wiem że Ty reprezentujesz samo dno Nie osiągnołeś nic a chcesz zgnoić mnie Zejdź z drogi mej bierz swe ręce Zostaw mnie Zabieraj się to nie Twój biznesZabieraj się i przestań łgaćZabieraj się Ty kreaturoZabieraj się bo wciąż mnie mdli Gdy patrzę na gębę TwąZnów widzę za mną cień ktoś po mych piętach depcze mi Próbuje stanąć na drodze mej I tak nie zmienisz nic ja będę wciąż do przodu szedłA ty zostaniesz złośliwą wszą Zejdź z drogi mej bierz swe ręceZostaw mnie.Zabieraj się to nie Twój biznesZabieraj się i przestań łgaćZabieraj się Ty kreaturoZabieraj się bo wciąż mnie mdli Gdy patrzę na gębę Twą.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shout: Zbieraj si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shout: Zbieraj si

Skomentuj tekst

Shout: Zbieraj si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zbieraj si - Shout, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zbieraj si - Shout. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shout.