SiStars: Hangin around

Tekst piosenki

Brak wideo

SiStars

Teksty: 35 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

SiStars: Hangin around

I' ve been in contenplation over you I' ve been missin' you around Where have you been for all that time? I'm an addict of your smile watching your moves when we make love admiring stars that shine above. Boy it may seem strange - - I don't know what to say The way you look and smile at me [oh yeah, yeah...] I thought it was just for fun but now I knew you're here right near to me, I know it's real, I know it's you and me. Refren: I' ve been hangin' around And waitin' all night just to be with you and hold you tight my baby. Looking back to my memories I see your face shining bright on me here your voice saying such a words: We will never be appart And now when I look at you My secret dream finally coming true kissin, move and huging you Baby there're just what I wanna do. Refren: I've been hangin' around...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

SiStars: Hangin around

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

SiStars: Hangin around

Skomentuj tekst

SiStars: Hangin around

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Winter Falls Stray Kids (스트레이 키즈)
  „(wersy po koreańsku) We are like movie I feel out of breathe (wersy po koreańsku) Winter Falls (wersy po koreańsku) Falls (wersy po koreańsku) I loved you /3x (wersy po koreańsku) I love”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Hangin around - SiStars, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Hangin around - SiStars. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - SiStars.