Skalar: Dwa serca

Tekst piosenki

Brak wideo

Skalar

Teksty: 35 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Skalar: Dwa serca

1. Pierwszy raz, pierwszy raz kiedy zobaczyłem cię, nie myślałem nigdy tak, że pokochasz kiedyś mnie. Jednak zdarzył się mój sen i zrobiłaś pierwszy krok. Teraz sam witam ten nowy rok.
Ref: Pamiętam jak rysowałaś serca dwa, teraz nie wiem gdzie mój czas. Płomień już w sercu zgasł. Przypomnij mi kolorowe nasze sny, promień słońca, ja i ty. Pozostały tylko łzy.
2. Powiedz mi, powiedz mi cy musiało tak już być? Nie minęło wiele dni, a ty nie chcesz ze mną być. Już nie zdarzy się mój sen, miłość już odeszła w mrok. Dzisiaj sam witam ten nowy rok.
Ref: Pamiętam jak rysowałaś serca dwa, teraz nie wiem gdzie mój czas. Płomień już w sercu zgasł. Przypomnij mi kolorowe nasze sny, promień słońca, ja i ty. Pozostały tylko łzy.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Skalar: Dwa serca

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Skalar: Dwa serca

Skomentuj tekst

Skalar: Dwa serca

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • skalar pamietam jak rysowałas serca dwa
 • i gdy zrobiłaś pierwszy krok myślałem tekst
 • pamiętam jak rysowałaś serca dwa
 • piosenka ze slowami dwa serca
 • tekst piosenki rysowałaś serca

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dwa serca - Skalar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dwa serca - Skalar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Skalar.