Skaldowie: Ty

Tekst piosenki

Brak wideo

Skaldowie

Teksty: 73 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Skaldowie: Ty

Byłaś u kresu drogi dalekim światełkiemNadzieja, którą darmo szukać mędrca szkiełkiemByłaś serca stukotem i myśli gonitwąI żebyś wreszcie przyszła, żarliwą modlitwąByłaś liściem świecącym w purpurze jesieniByłaś drzwi niecierpliwym uchyleniem w sieniI chwilą, w której zamarł czas i znikła przestrzeńPrzez jedną chwilę byłaś, tym byłaś a jesteś...Jesteś wesołym ogniem co strzela wysokoNadzieją, którą darmo szuka mędrca okoCzasem mierzonym serca biciem niecierpliwymI żebyś tu została westchnieniem żarliwymJesteś moją muzyką w siedmiu strunach śpiącąI garścią śniegu, w która wtulam twarz płonącąI nitką co się złoto w przędzy myśli przędzieTym wszystkim dla mnie jesteś, tym jesteś, a będziesz...Będziesz wiatrem wiosennym co wieje od rzekiBędziesz snem, co zmęczone zamyka powiekiMoim świtem spokojnym, dni szarych pogodąBędziesz soli okruchem i chlebem i wodąBędziesz niezgrabnym wierszem i świerszczem w kominieBabim latem w jesieni i kolędą w zimieBo tak nam już sądzone, tam gdzie ja i Ty wszędzieByłaś jesteś i będziesz...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Skaldowie: Ty

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Skaldowie: Ty

Skomentuj tekst

Skaldowie: Ty

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (21 stycznia 2018, 23:36)
Re: Skaldowie - Ty
tekst piosenki napisał Wojciech Młynarski, muzykę skomponował Andrzej Zielinski

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bylas jestes bedziesz
 • ty skaldowie tekst
 • skaldowie Ty tekst
 • byłaś jesteś i będziesz skaldowie
 • skaldowie bylas jestes i bedziesz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ty - Skaldowie, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ty - Skaldowie. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Skaldowie.