Skangur: Kiedy m

Tekst piosenki

Brak wideo

Skangur

Teksty: 37 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Skangur: Kiedy m

Śmiejesz się kiedy chce uderzyć ciebie w twarz Płaczesz gdy mi trochę swej czułości dasz Daj mi to, daj mi to co w sercu masz Zieważ gdy uprawiamy ostry sex Śpiewasz gdy jest zimno i gdy pada deszcz Daj mi to, daj mi to co w myślach masz Kiedy mówisz mi Kocham Cię smutny się robi świat Gdy odchodzisz, los witam jak wiosenny wiatr x2 Wściekasz się gdy na ulicy pieszczę Cię. Wstydzisz się gdy potem na ulicy z inną widzisz mnie Daj mi to, daj mi to co w ciele masz. Kiedy mówisz mi Kocham Cię smutny się robi świat Gdy odchodzisz, los witam jak wiosenny wiatr x2 Lejesz gdy bierzemy cywilny ślub Kichasz kiedy ksiądz mówi aż po grób Daj mi to, daj mi to co w duszy masz Kiedy mówisz mi Kocham Cię smutny się robi świat Gdy odchodzisz, los witam jak wiosenny wiatr x3 Kiedy mówisz Kocham Cię
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Skangur: Kiedy m

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Skangur: Kiedy m

Skomentuj tekst

Skangur: Kiedy m

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • skangur daj mi to co w sercu masz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy m - Skangur, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy m - Skangur. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Skangur.